- Александр А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Качественний продукт
- Достоинства:
- Вкусние
- Недостатки:
- Нет
- Представник постачальника
Доброго дня!
Щиро дякуємо Вам за відгук!
Нам дуже приємно, що Ви високо оцінили якість нашої продукції .
Дякуємо, що обираєте нашу продукцію
- Володимир Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Гарна якість, в міру солоні. Таких щоб не відкривались майже нема (поки на півпачки одна така лише була).
Єдиний "мінус" - упаковка "така собі".- Достоинства:
- Ціна/якість
- Недостатки:
- Упаковка "така собі"
- Представник постачальника
Доброго дня!
Щиро дякуємо Вам за відгук та високу оцінку якості продукції.
Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені смаком та співвідношенням ціни й якості.
Ваше зауваження щодо упаковки обов’язково буде передано для додаткового аналізу.
Дякуємо, що обираєте Sander’s!
- Павло Ч***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Смачні фісташки. Малосолоні. Гпюарна ціна і швидка доставка
- Представник постачальника
Доброго дня!
Щиро дякуємо Вам за відгук.
Нам дуже приємно, що фісташки Вам сподобалися, а також Ви залишилися задоволені якістю та швидкою доставкою.
Дякуємо, що обираєте Sander’s!
- ОлександрОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Смачні фісташки в міру солоні.
- Достоинства:
- Великий об'єм
- АлексОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Не раджу.
Багато зіпсованих - всередині жовті або чорні.
А решта - ніби не дозрілі, ядро маленьке і не наповнене- Недостатки:
- Жахлива якість за таку ціну
- Дмитро Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Фісташки як фісташки
- АндрійОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Вкусно, дёшево
- Віктор О***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Відмінна якість, в міру солоні, одного розміру, мала кількість не відкритих.
- Николай Ч***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Чудово
- Достоинства:
- Фісташки належної якості, смачні
- Недостатки:
- Нема
- ОлександраОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже смачні! Дякую Вам)
Замовила ще упаковку) - Степан Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Быстро. Вкусно.
- Леся С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Фісташки не дрібні по розміру, в міру солені. Замовляли 18.03.2025. Приїхали 26.03.2025. На етикетці зазначено: вага 1 кг, дата фасування 21.03.2025. По факту вага 954 г, менше 1 кг з врахуванням пакування.
- Достоинства:
- Фісташки не дрібні по розміру, в міру солені
- Недостатки:
- По факту вага 954 г, менше 1 кг з врахуванням пакування
- Андрій П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Наївся до смерті
- Достоинства:
- Смачно
- Недостатки:
- Помер
- Представник постачальника
Андрій, добрий день! Будь ласка не вмирайте ))) Замовляйте ще, та насолоджуйтесь!!!
Дякуємо за відгук та покупку!
- Роман Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
- Представник постачальника
Дякуємо, за покупку та оцінку нашого товару!
- Вячеслав М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
вкусные, хорошего качества, мелких практически нет.
запакованы целлофан.
по весу, именно килограмм.
почаще и побольше акции делать, чаще покупал бы.- Достоинства:
- вкусно, целый килограмм
- Недостатки:
- быстро заканчиваются)
- Представник постачальника
Добрий день!
Дякуємо, що знайшли час та залишили відгук. Дуже приємно.
Акцію продовжуємо, замовляйте більше ))
- Крымова С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже смачні фісташки! Не пересушені і в міру солоні. Рекомендую.
- Достоинства:
- Якість=ціна
- Недостатки:
- Немає
- Представник постачальника
Добрий день, Світлана.
Дякуємо за рекомендації та оцінку. Дуже приємно!
Чекаємо на нові замовлення!!
- Ирина Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Смачно
Дякую
5 зiрочок- Представник постачальника
Вітаємо Ірина!
Дякуємо за оцінку, дуже приємно!!!
Замовляйте ))
- ОлександрОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Жалкую потрачених грошей, смак просто жахливий, якби була можливість повернути, з радістю це зробив би.
- Достоинства:
- Крупні
- Недостатки:
- Жахливий вкус
- Сергій К***
Треба було комусь подарувати.
- Тетяна Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
В принципі не погані , але дуже багато дрібних .
- Достоинства:
- Ціна
- Недостатки:
- Є значна кількість дрібних.
- Представник постачальника
Добрий день, Тетяна.
Дякуємо, що знайшли час та залишили відгук!
Чекаємо на нові замовлення!
- Анастасия К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Очень свежие и вкусные! Будем заказывать еще
- Густа Х***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Смачно, швидко!
- Достоинства:
- Смак
- Недостатки:
- Немає
- Андрій Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Топ за свої гроші
- Представник постачальника
Добрий день, Андрій.
Дякуємо за чудову оцінку та відгук нашої продукції.
Чекаємо на нові замовлення.
- Олена П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Все добре , але є маленько "но" це те що товар приходить саме у такому вигляді а не в коробочці.
- Миронова А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже смачні!
- Представник постачальника
Анна, добрий день!
Нам дуже приємно, що доставили Вам задоволення!
Замовляйте ще )
- Артём Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
На самом деле думал будут вкуснее. Примерно на каждую десятую фисташку попадается с каким-то непонятным вкусом. Так же жирности в них не очень много. Мне кажется ошибка что их поставляют в упаковках целлофановых которые могут повредиться самой скорлупой фисташки.
- Представник постачальника
Добрий день Артем!
Фісташки - відповідають всім нормам ТУ встановленним на нашому підприємстві. Дякуємо за відгук та покупку! - Євген
"Ваші ТУ підприємства" це що? Сам придумав? Можна кінокартини?
- АнатолійОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Смачні фісташки, прийшли герметично запаковані, якість хороша.
- Достоинства:
- В міру солені
- Представник постачальника
Добрий день Анатолій! Дуже приємно отримувати чудові коментарі! Дякуємо за покупку! Чекаємо на нові замовлення!
- ДНОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Не сподобались. Мокруваті і не такі як хотілось.
- Достоинства:
- Недорогі
- Представник постачальника
Дякуємо за покупку!
- Артем К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Смачні, хрусткі, до пива саме те.
- Достоинства:
- Смак
- Недостатки:
- Не виявив
- Представник постачальника
Артем, добрий день.
Дякуємо за приємний відкуг та оцінку нашої продукції!
Дуже приємно!
Чекаємо на нові замовлення!
- Дмитро Ч***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Veni, vidi, vici - що перекладається на солов'їну, як: прийшло, скуштував, дозамовив.
Дяка постачальнику, дяка Розетці - рекомендую!- Достоинства:
- Смак, розмір, якість
- Недостатки:
- Мало
- Представник постачальника
Добрий день, Дмитро.
Дякуємо за чудовий відгук та оцінку нашої продукції.
Замовляйте щє!!
- ІрісОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Швидка доставка якісного товару
- Достоинства:
- Чудові фісташки: норм розмір + в міру солоні
- Представник постачальника
Добрий день, дякуємо за чудову оцінку нашої продукції!!!
Приємно! Чекаємо на нові замовлення!
- Александр Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Смачні смажені фісташки
- Представник постачальника
Олександр, добрий день!
Дякуємо за чудову оцінку та коментар нашої продукції!
Замовляйте!!
- Сергій П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Норм тема
- Представник постачальника
Сергій, добрий день!
Чекаємо на нові замовлення!
- Вячеслав П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Горішки смачні,не відсирівші.Вага 1017гр,разом з обгорткою,все сподобалось! Дякую Розетці за оперативність!
- Представник постачальника
Добрий день Вячеслав!
Нам дуже приємно, що Вам все сподобалося, дякуємо за гарний відгук!
Замовляйте щє!
