Брала вперше, після першого нанесення дуже гарний результат. (Трішки не рівномірно нанесла ).
Запах гарний, трошки липкий. Ну загалом результатом задоволена.
Дуже класний сонцезахист. Дуже зручно поновлювати на обличчі не потрібно нічого втирати а просто пшик-пшик і готово)) Можна помістити навіть у найменшій сумочці. А ще не залишає білих слідів на обличчі. Однозначно буду замовляти ще і це 10 з 10.
Такий крем рекомендувала кума, дала свій "на пробу". Підійшов і мені (39 рочків) і дочці 18 років. Після затесту придбали тут новий, бо дочка лікує акне ретиноїдами і потребує максимальний сонцезахист навіть взимку. Дуже приємно, що натрапила на хорошу знижку) магазин чудовий, хороший сервіс, в упаковку поклали бонусні пробники, милі наліпки, і знижку до наступного замовлення
Строк придатності хороший.
Дякую!
Крем легкий, гарно всмоктується.Для жирної шкіри не треба наносити зволожуючий крем перед нанесенням сонцезахисну. Майте на увазі що має сяючий фініш, матовим обличчя не буде, особливо в кого жирна шкіра. Зі захистом справляється добре.
Користуюся вже більше 1,5 року на постійній основі, гарно лягає на обличчя, свою справу робить теж дуже добре, перевірено і у відпустці під сильним сонцем.
Магазин теж классний, швидко опрацьовують замовлення
Єдиний засіб (крем та спф в одному флаконі), який моя шкіра сприймає на 100% та відчуває себе максимально комфортно.
Купляла перший раз влітку, після чого не можу та не хочу купляти ніякий інший.Працює чудово як влітку, так і в холодні пори року.
Зволожує - так.Прибирає почервоніння - так.Матує - супер так.Як людина, яка не користується макіяжем, дуже задоволена зовнішнім виглядом шкіри.
Максимальний рекомендасьйон для тих, хто, як і я, має чутливу шкіру.
Однієї баночки вистачає більше, ніж на півроку, при щоденному використанні.
Дуже хороший крем. Наноситься легко, не залишає жирного блиску. Захищає шкіру від сонячного випромінювання і помітно зменшилася пігментація. Окремо виділю форму пакування - тюбик з дозатором це дуже зручно.
Запах гарний, трошки липкий. Ну загалом результатом задоволена.
Строк придатності хороший.
Дякую!
Магазин теж классний, швидко опрацьовують замовлення
Купляла перший раз влітку, після чого не можу та не хочу купляти ніякий інший.Працює чудово як влітку, так і в холодні пори року.
Зволожує - так.Прибирає почервоніння - так.Матує - супер так.Як людина, яка не користується макіяжем, дуже задоволена зовнішнім виглядом шкіри.
Максимальний рекомендасьйон для тих, хто, як і я, має чутливу шкіру.
Однієї баночки вистачає більше, ніж на півроку, при щоденному використанні.
Дякую