





Принтер чеків Rongta RP328 USB+Serial+Ethernet (RP328USE)
Немає в наявності
2 888₴
Опис
Принтер чеків Rongta RP328 USB+Serial+Ethernet (RP328USE)Для організації робочого місця касира або продавця невід'ємним умовою є друк чеків. Для цього як правило використовується принтер з прямою термодруком на термопапір шириною 80 мм або 58 мм. nbsp;Принтер чеків Rongta RP328 USB+Serial+Ethernet (RP328USE) nbsp;- це пластиковий корпус чорного кольору добре захищений від механічних пошкоджень.Термодрук принтер здійснює зі швидкістю 250 міліметрів в секунду з роздільною здатністю друку – 8 точок на міліметр (203 dpi). Друк вертикальних і горизонтальних штрих-кодів з якістю, достатньою для вільного зчитування їх сканером. Принтер має різноманітні інтерфейси підключення (RS-232, USB і Ethernet) і систему команд EPSON ESC/POS.На ринку термопринтерів компанія Rongta з'явилася ще 1993 року. Головний офіс компанії розташований в Тайвані. Додаткові офіси знаходяться по всьому світу. Компанія розробляє все нові і нові технології для вдосконалення свого друкарського обладнання. Головною метою фірми Rongta є поставка на ринок товарів найвищої якості. Принтери етикеток від Rongta мають прийнятні ціни і технічні характеристики, порівнянні з більш дорогими брендами.В індустрії компанії Rongta вдалося завоювати міцну позицію і довіру мільйонів клієнтів. Довіра забезпечено багаторічними поставками бездоганно сконструйованого обладнання для друку. На кожен принтер виробник дає гарантію. Контроль якості в компанії є першочерговим завданням. Тому вся продукція, вироблена Rongta, відповідає міжнародним стандартам ISO 9001.
Характеристики
- Інтерфейси
- Ethernet
- USB
- Ширина витратного матеріалу
- Максимальна швидкість друку
- 250 мм/с
- Тип друку
- Розмір шрифту
- B: 9 x 17 точек, C: 24 x 24 точек, A: 12 x 24 точек
- Кількість символів у рядку
- А: 48 символов, B: 64 символа
- Діаметр витратного матеріалу
- 80 мм
- Можливість підключення грошового ящика
- 1 ящик
- Підтримка друку штрих-кодів
- UPC-A?UPC-E?EAN-13?EAN-8?CODE39?ITF?CODEBAR?CODE93?CODE128
- Операційна система
- Windows 10, Linux OS, Windows 8, Android, WinXP, IOS, Win7, Mac OS X
- Температура зберігання
- от -20 до +70 ° C
- Країна-виробник товару
- Китай
Відгуки та питання
- 5
зiрок 0 оцінок - 4
зiрок 0 оцінок - 3
зiрок 0 оцінок - 2
зiрок 1 оцінок - 1
зiрок 1 оцінок
- Микола Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Залишаю уже другий коментар
Покористувався принтером 1.5 місяця і зламався
Тричі відправляв на ремонт кожного разу отримував назад з невирішеною проблемою
Кожного разу на питання "Чи Ви тестили принтер саме на проблему з якою я його Вам його відправиви???? отримував відповідь "Ні" ми просто робимо стандартну провірку!!!!!!
уже три місяця я без принтера , на пересилках в сервісні центри витратив біля 500 грн.
Сервіс Ужасний , Розетка в обслуговуванню дуже сильно скотилась в низ.
Принтер не ремонтують, гроші повертати відмовляються!!!!!
Не купляйте, не рекомендую!!!!!!- Переваги:
- дешевий
- Недоліки:
- непрацює
- Тодорів М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Попрацював близько двох місяців і перестав....
- Переваги:
- ціна
- Недоліки:
- не працює
- Дмитро В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Чет не печатает. Работает, гудит, бумагу высовывает, но чистую. Текста нету. Через юсб, драйвера поставил. Кто-то сталкивался?
