Опис Захисний чохол Anti-Drop 2mm Series, TPU для Oppo A5 / A9 2020 (Clear)

Прозорий захисний чохол для Oppo A5 / A9 2020 - Anti-Drop 2mm Series - матеріал TPU
- Чохли серії Anti-Drop 2mm Series виготовлені з матеріалу ТПУ (гума, термополиуретан) імпортується з Німеччини.
- Спеціальний Anti-Drop дизайн чохла розроблений так, щоб надійно захистити Ваш гаджет від падіння - товщина аксесуара 2мм. - Чохол абсолютно прозорий, що дозволить лише підкреслити прекрасний дизайн і колірну палітру Вашого смартфона. Таким чином, захисний чохол підійде для телефону, в будь-колірному рішенні.


Зараз багато виробників телефонів, комплектують свої гаджети чохлами. Але чому варто замінити стандартний (з комплекту з телефоном) ТПУ чохол на захисний чохол Anti-Drop 2mm Series?
Основная причина – это толщина чехла. Чехол из комплекта изготовлен в ультра тонком форм-факторе, таким образом он защищает ваш телефон от не больших падений и износа, но не защитит при падении с высоты более полу метра. Так же в тонких чехла у вас остается не защищенной основная камера и её рамка. Кладя телефон, например, на стол, рамка камеры и само стекло камеры подвергаются постоянному износу, так же это относится и к падениям. Ультратонкие чехлы, в силу своей толщины, быстрее пачкаются и желтеют, а соответственно их нужно быстрее менять.
Захисний чохол Anti-Drop 2mm Series має невелику товщину, всього 2мм, а виготовляється з якісного термополеуритана (гума, ТПУ). Повністю прозорий. Не прилипає до смартфону. Надійно захищає від падінь і від щоденного зношування.
   

Характеристики Захисний чохол Anti-Drop 2mm Series, TPU для Oppo A5 / A9 2020 (Clear)

Форм-фактор
Матеріал
Колір
Сумісна модель
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Александр Шебедяк
  • Продавець: Happy Gadgets

  Шикарнейший чехол. Я то думал, что лучше комплектного не найти. А оказалось, что он по сравнению с вашим как бедный родственник. У комплектного кнопки по сравнению с этим дубовые.

  Переваги:
  Мягкий нажим кнопок. Толщина! При этом габариты телефона практически те же.
  Недоліки:
  Нэма.
Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують