Картка Rozetka

Відгуки покупців про Ємність для сипучих продуктів 1,2 лт Irak Plastik (SA-930)

Код:  166207014
Оцінка користувачів 4.83/5
на основі 8 відгуків
  • 5 зiрок
    5 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Лада Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Розгледіла,що кришка взагалі не відповідає фото,вона з одним отвором ,тобто прислали зовсім інший товар.

    Недоліки:
    Прислали іншу емність
  • Лада Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Ємність якісна,а от колір прислали не той,що на фото,мені достався голубий,не люблю цей колір.

    Переваги:
    Якість,надійне пакування.
    Недоліки:
    Прислали в іншому кольорі.
  • Марина Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Товар добрий, гарно загорнутий, тільки продавець не вказує, що ємність не білого кольору, як завжди буває, а світло-блакитна.

  • Татьяна О***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Отличная вещь на кухне, очень удобно, у меня поместился даже 1 кг риса

    Переваги:
    Все супер
    Недоліки:
    Нет
  • Надежда Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Спасибо,очень понравились контейнеры для сыпучих.Быстро оформили,доставили и хорошо упаковали!

    Переваги:
    Мерная сетка указана на контейнере,удобно при приготовлении блюд.
    Недоліки:
    Указана ширина 7,но это по низу,а по верху почти 9,поэтому очень плотно поместились.
  • Мирослав Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Відмінний, зручний контейнер без стороннього запаха. Нарешті навів порядок в шафці, з`явилося багато вільного місця на полицях )))

  • Валерия П***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Удобный , практичный , не имеет запаха пластика , не занимает много места . Хорошая покупка , и в полочке с крупами порядок

    Недоліки:
    Не обнаружено
  • Светлана Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Очень хорошие контейнеры, прочный пластик,
    удобно использовать для круп. Рекомендую.

    Недоліки:
    Нет