День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Стіл комп'ютерний Everest Ліра дуб молочний - зображення 1

Стіл комп'ютерний Everest Ліра дуб молочний

Код:  175835563

Немає в наявності

3 143

Ширина, см: 125

Колір: Дуб молочний

 
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Комп'ютерний стіл з надставкою Ліра для дому та офісу, виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм Це унікальний виріб, який може використовуватися для роботи з ноутбуком, стаціонарним комп'ютером (є спеціальні полиці для клавіатури, системного блоку), для організованого зберігання паперів і конспектів. Крім того, виріб можна використовувати як письмовий стіл, завдяки великій стільниці.

Розміри:
Ширина ― 1250 мм
Глибина ― 600 мм
Висота ― 1250 мм

Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.

Характеристики

Ширина
Глибина
Висота
Матеріал стільниці
Призначення
Країна-виробник товару
Додаткові характеристики
  • выдвижные ящики, надставка

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.53/5
на основі 49 відгуків
  • 5 зiрок
    27 оцінок
  • 4 зiрок
    5 оцінок
  • 3 зiрок
    5 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар продавця 48 квадратов
  • Сергей М***
    Відгук від покупця. Продавець: 48 квадратов. Колір: Венге темний. Ширина: 125

    В целом неплохой стол, но на направляющих под клавиатуру не было места для крепления доски по клавиатуру. Кто купил, можете пожалуйста сфотографировать направляющие, есть у вас уголки для крепления, или она как то по другому крепится

    Недоліки:
    Нет места для крепления доски для клавиатуры
  • Иван М***
    Відгук від покупця. Продавець: 48 квадратов. Колір: Венге комбі. Ширина: 125

    Стол за свои деньги хороший только доску под клавиатуру крепите западлецо а не по меткам под столом, она слишком глубоко, и руки не влезут, и с левой стороны стола где надо крепить с полкой одна дырка заклеена но то нормально наверно, производителю стоит изменить боковую обклейку что бы не было мини сколов, не думаю что это доставка, осмотреть на почте трудно, это трудно разобрать а потом собрать и долго очень так что на удачу на почте.

    Переваги:
    Дёшево красиво функционально клеем не воняет.
    Недоліки:
    Немного есть сколы но не заметно почти.
  • Евгений Р***
    Відгук від покупця. Продавець: 48 квадратов. Колір: Венге темний. Ширина: 125

    Неприятный запах который держится уже 2 недели после сборки стола , начинаю жалеть в покупке данного стола

    Переваги:
    Красивый и функциональный
    Недоліки:
    Неприятный
Читати всі відгуки →