День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Акустична система REAL-EL S-50 black-red (EL121100008) - зображення 2
Акустична система REAL-EL S-50 black-red (EL121100008) - зображення 1
Акустична система REAL-EL S-50 black-red (EL121100008) - зображення 2
Акустична система REAL-EL S-50 black-red (EL121100008) - зображення 1

Акустична система REAL-EL S-50 black-red (EL121100008)

Код:  183461629

Є в наявності

747

523

+5% бонусних ₴ при оплаті Карткою Rozetka
Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 88  x 6

Колір: Black

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 12 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Акустична система REAL-EL S-50 black-red

REAL-EL S-50 black-red – це елегантна та функціональна акустична система, розроблена спеціально для комп'ютерів та ноутбуків. Завдяки своєму компактному дизайну, ця модель чудово впишеться в будь-який інтер'єр, не займаючи багато місця на робочому столі. Виконана в стильному чорному з червоним кольорі, вона стане не лише джерелом звуку високої якості, але й стильним доповненням до вашого комп'ютера.

Система забезпечує якісне звучання завдяки високоякісним динамікам з покращеною звуковою системою, що дозволяє насолоджуватись чистим та насиченим звуком. Конструкція з 2.0 каналами та двополосним звучанням гарантує точність і деталізацію звуку, що підкреслює кожну ноту ваших улюблених треків. Потужність колонок в 6 Вт дозволяє створити комфортний рівень гучності для прослуховування музики, перегляду фільмів або для відеоігрових сесій.

USB-живлення робить REAL-EL S-50 дуже зручною в користуванні – просто підключіть їх до USB-порту вашого ПК чи ноутбука, і вони готові до роботи. Живлення через USB також забезпечує високий рівень мобільності та усуває потребу в додаткових адаптерах.

Одна з основних переваг цієї системи – це її універсальність. REAL-EL S-50 сумісна не тільки з комп'ютерами і ноутбуками, але й з іншими джерелами звуку, такими як мобільні пристрої. Це робить її чудовим вибором для тих, хто цінує мобільність та простоту у використанні, не жертвуючи якістю звучання.

Незважаючи на відсутність інших роз'ємів, наявність регулятора рівня гучності на кабелі дозволяє легко контролювати звук, що додає зручності у користуванні.

Корпус колонок виготовлений з легкого, але міцного пластику, і вага всього 0.3 кг робить їх ідеальними для частих переміщень або для використання в обмежених умовах простору.

REAL-EL S-50 black-red – це вибір для тих, хто бажає отримати поєднання якості та доступності. Вони ідеально підходять для тих, хто шукає дешевий, але надійний спосіб покращити акустичні можливості свого комп'ютера. Спробуйте REAL-EL S-50 і відкрийте для себе новий рівень звуку!

Характеристики

Потужність
Живлення
Підключення
Кількість акустичних каналів
Матеріал
Додаткова інформація
  • відсутні
Вага
  • 0.3 кг кг
Кількість смуг
  • 2 шт
Частотний діапазон
  • 19 кГц
Колір
  • Black
Гарантія
  • 12 місяців
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 2.5/5
на основі 2 відгуки
  • 5 зiрок
    0 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Александр Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black-Red

    Хороший товар, за свои деньги отрабатывает. Ни разу не пожалел. Стерео и всякие там переходы присутствуют. Громкость хорошая для комнаты , не рипят.

  • Андрій Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black-Red

    динаміки риплять і один з них працює коли викручуєш громкість на повзунку на максимум

    Переваги:
    компактні
    Недоліки:
    один можна сказати не робочий, фоновий шум