День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Сейф вогнезламостійкий Griffon CL II.150.K.E CREAM - зображення 3
Сейф вогнезламостійкий Griffon CL II.150.K.E CREAM - зображення 1
Сейф вогнезламостійкий Griffon CL II.150.K.E CREAM - зображення 2
Сейф вогнезламостійкий Griffon CL II.150.K.E CREAM - зображення 3
Сейф вогнезламостійкий Griffon CL II.150.K.E CREAM - зображення 1
Сейф за типом захисту
Можливість анкерного кріплення
  • До підлоги

Сейф вогнезламостійкий Griffon CL II.150.K.E CREAM

Код:  213693739

Є в наявності

84 000

+5% бонусних ₴ при оплаті Карткою Rozetka
Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 14000  x 6
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 21000  x 4
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 21000  x 4
Плати частинами від izibank
IziBank
від 21000  x 4
Покупка частинами monobank
monobank
від 21000  x 4
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 21000  x 4
Оплата частинами від ПриватБанк
ПриватБанк
від 21000  x 4

Колір: Кремовий

Цей товар у інших продавців
1
  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата на рахунок продавця, ОТП Банк: Оплата частинами, ПУМБ: Сплачуйте частинами, Плати частинами від izibank, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Покупка частинами monobank, А-Банк. Плати частинами, Оплата частинами від ПриватБанк
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 5 років на сейф, 12 місяців на замок. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Опис сейф вогнестійкий Griffon CL II.150.K.E CREAM

Вогневзломостійкі сейфи TM Griffon серії CL II сертифіковані за другим класом ДСТУ EN 1143-1 та мають товщину захисного шару - 40 мм. Відповідають класу вогнестійкості LFS 30P ДСТУ EN 15659. Ключові особливості сейфів серії CL II – наповнення їх стінок бетоном фортифікаційним, що дозволяє в багато разів збільшити ступінь безпеки і підвищити рівень захищеності від можливого злому і ригельна система. Сейфи серії CL II комплектуються сертифікованими сейфовими замками. STUV, M-LOCKS та німецькою термострічкою BASF.

 

Особливості сейфа Griffon CL II.150.K.E CREAM:

  • Високий рівень безпеки (2 клас захисту), підтверджений сертифікатом ЦСБО (центр сертифікації банківського обладнання).
  • Двері сейфа обладнані потужною ригельною системою замикання чотиристоронньої дії. 
  • Надійний ригельний механізм La GARD (США), що блокує двері, оснащений хромованими активними ригелями діаметром 25 мм, що діють у вертикальному та горизонтальному напрямках. Один нерухомий ригель, що унеможливлює відчинення дверей сейфа при зрізаних петлях.
  • Конструкція ригельної системи виключає відкриття сейфа шляхом силового впливу на ручку.
  • З метою збільшення надійності сейфу проти злому, місця кріплення замків захищені потужними розжареними пластинами з легованої сталі.
  • Дві полиці (три зони зберігання).
  • Наявність посиленого касового осередку (трейзера), що замикається на ключ (у комплекті 2 ключі).
  • Обладнаний комбінацією ключового сувальдного замку STUV (Німеччина) класу VDS1 сейфового типу та електронного кодового замку M-LOCKS (Голландія) високої секретності, сертифікованого за класом V Відмикання сейфа відбувається після відкриття по черзі обох замків.
  • Замок живиться від батареї типу „крона” (9), яка знаходиться в середині сейфа. Час її функціонування 1-1,5 року. Якщо батарея розряджається нижче за допустимий рівень - то при кожному відкритті замку звучатиме тривалий звуковий сигнал попередження. Якщо її все-таки не встигнуть замінити - то на зовнішній частині замку знаходяться дві клеми, приклавши до яких іншу батарею, Ви зможете ввести свій код і відчинити сейф.
  • Електронний кодовий замок дозволяє встановлювати 6 цифр кодову комбінацію. Після 4 спроб введення невірного коду замок сейфа автоматично блокується на 5 хвилин.
  • Опціонально (додатково) сейф може бути оснащений LED-підсвічуванням, яке автоматично включається при відмиканні дверей сейфа. Підсвічування також автоматично вимикається після замикання дверей сейфа.
  • Зовнішні петлі, що дозволяють відкривати двері на 180°, не перекриваючи дверний отвір.
  • Внутрішні поверхні сейфа обшиті м'яким оббивним матеріалом.
  • У сейфі передбачена можливість підключення до системи сигналізації, що дозволить додатково захистити цінності, що зберігаються в сейфі.
  • Предбачено два варіанти кріплення сейфа до підлоги: або безпосередньо за допомогою анкерних болтів до підлоги (через два монтажні отвори), або за допомогою спеціального кронштейна (8 монтажних отворів). Монтажний комплект для кріплення сейфа за допомогою кронштейна до комплекту постачання не входить і, за потреби, замовляється додатково

Характеристики

Висота
Сейф за типом захисту
Ширина
Глибина
Система замикання дверей
  • Ригельна система тристоронньої дії (5 хромованих активних ригелі, що обертаються, діаметр ригеля 25 мм), антизрізи з боку петель
Внутрішнє відділення в сейфі
  • Відділення з ключем (трейзер)
  • Полиця
Тип покриття
  • Лакофарбове
Клас взломостойкості
  • II
Товщина бічних стінок
  • 40 мм мм
Товщина лицьової панелі
  • 40 мм мм
Внутрішні габарити (ВхШхГ)
  • 141х52х45.6 см см
Можливість анкерного кріплення
  • До підлоги
Вага
  • 430 кг
Колір
  • Кремовий
Країна реєстрації бренду
  • Україна
Гарантія
  • 5 років на сейф, 12 місяців на замок
Країна-виробник товару

* Виробник залишає за собою право на внесення змін у конструкцію, дизайн і комплектацію товару без попереднього повідомлення Покупця.

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!