- надежда Г***Відгук від покупця. Продавець: Bezlich
Очень довольна качеством
- Переваги:
- Качество супер
- Недоліки:
- Нет
- Продавець Bezlich
Надіє, дякуємо Вам за відгук! Користуйтеся із задоволенням!
- Владислав У***Відгук від покупця. Продавець: Bezlich
Хороші ножиці, тривалий час в експлуатації. Гострі, плавні, якісні. Такі, які шукали. В перший раз була проблема з лезвієм, але після зв'язку з менеджером все вирішалось за пару днів. Дякую!
- Переваги:
- Якісні, гострі, плавні
- Продавець Bezlich
Владислав, дякуємо за відгук! Користуйтесь із задоволенням!
- Николай Г***Відгук від покупця. Продавець: Bezlich
Прийшла надірвана упаковка, таке враження що товар не новий. Брав на подарунок, та це для мене було дуже важливо.
- Переваги:
- Самі ножниці сподобались. Гострі
- Недоліки:
- Порвана коробка. Голубий стразік на гайці ножниць, як для чоловіка не кожному сподобається
- Олег К***
Доброго вечора, Миколай. Що означає-товар не новий? У відгуку Ви пишите, що ножиці гострі та сподобалися...Не зрозуміло, якщо ножиці добрі для Вас, та все влаштовує, то напевно з товаром все добре, а коробочка була не така? Коробочка - це не товар, а упаковка.
І стразік голубий - на фото, коли Ви дивилися товар, Ви бачили його? Як для мене, на фото чітко видно, що він голубий...І якщо людині не подобається такий колір, людина просто не замовляє цей товар.
Не зрозуміло Ваш відгук до кінця, що Ви конкретно хотіли написати...
- Владислав У***Відгук від покупця. Продавець: Bezlich
Хорошие ножницы, острые и мягко режут. Рады покупке
- Переваги:
- Качественные, острые
- Недоліки:
- Не выявлено
- Продавець Bezlich
Владислав, дякуємо за відгук! Користуйтеся із задоволенням!
- Ирина О***Відгук від покупця. Продавець: Bezlich
Ножиці чудові. Не дорогі але дуже гарна якість, та стильні на вигляд.
- Переваги:
- Дуже гострі.
- Недоліки:
- Немає
- Продавець Bezlich
Ірино, дякуємо за відгук! Приємного користування!
- Виктор Б***Відгук від покупця. Продавець: Bezlich
качественно и недорого
- Переваги:
- хороший материал, проверили в работе, отлично стригут и очень удобно сидят в женской руке
- Недоліки:
- для пальцев мужчин-парикмахеров будут мелковаты
- Продавець Bezlich
Спасибо за отзыв! Приятного пользования!
- Володимир К***Відгук від покупця. Продавець: Bezlich
До самого товару немає притензій. Ставлю дві зірки за сам товар.
- Переваги:
- Швидко доставили
- Недоліки:
- Ціна
- Володимир К***Відгук від покупця. Продавець: Bezlich
Трохи пролетів з покупкою.
- Bezlich
Доброго дня, Володимир! Можна детальніше, з якою саме проблемою у товарі Ви стикнулися? Перед відправкою всі товари перевіряються на якість. Не можемо з Вами зв’язатися на протязі дня, хочемо зрозуміти в чому суть, щоб виправити ситуацію.
- Антон Г***Відгук від покупця. Продавець: Bezlich
Отправили очень быстро, весь комплект упакован на совесть.
- Переваги:
- Ножницы острые, материал хороший, нет люфта и зазоров между лезвиями. Комплектация соответствует описанию.
- Недоліки:
- нет
- Bezlich
Спасибо за отзыв! Приятного пользования!
- ЭдитаВідгук від покупця. Продавець: Bezlich
Замечательное приобретение! Замечательные ножницы! Это не первые ножницы в моей жизни. Больше всего порадовало, как они удобно ложатся в руку и на тихом ходу остро стригут. Отличный дизайн. Спасибо Mr.Tiger. Продавец Bezlich зразу перезвонили и отправили мой заказ. Рекомендую.
- Переваги:
- Удобные. Отрые. Оригинальный дизайн.
- Недоліки:
- Нет
- Bezlich
Спасибо за отзыв! Приятного пользования!
- НадеждаПродавець: Bezlich
Прекрасный набор! Ножницы отличные, пользоваться одно удовольствие - ход мягкий, срез равномерный, не дёргают. В мою руку ложатся очень удобно (мужским крупным пальцам может быть не комфортно). Ножницы не тяжёлые, но приятный руке вес имеют.
Продавец сверх-ответственный, всегда на связи и ответит на любые вопросы по товару!
Рекомендую! ;-)- Переваги:
- Острые,очень удобные в руке,с лёгким ходом, стильные внешне
- Недоліки:
- Нет
- Bezlich
Спасибо за отзыв! Приятного пользования!
