Картка Rozetka

Відгуки покупців про Вакуумні навушники Remax RM 512 з мікрофоном. Вакуумна гарнітура для смартфона. Колір білий

Код:  224065939
Оцінка користувачів 4/5
на основі 6 відгуків
  • 5 зiрок
    4 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    2 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Людмила
    Відгук від покупця. Продавець: X-mart. Колір: Black-Green

    Очень довольная наушниками,очень хорошие,работают отлично,звук чистый,громкий,ними пользоваться одно удовольствие.Рекомендую всем.

    Переваги:
    Качество товара,чистый звук,цена
    Недоліки:
    Нет
  • Виктор В***
    Відгук від покупця. Продавець: Allinbox. Колір: Red

    хватило на тиждень - потім 1 вухо перестало грати.

    Переваги:
    дешеві - remax - якість звучання
    Недоліки:
    дуже тонкий шнур
  • Людмила
    Відгук від покупця. Продавець: Allinbox. Колір: Red

    Очень довольная наушниками,очень хорошие,работают отлично,звук чистый,громкий,ними пользоваться одно удовольствие.Рекомендую всем.

    Переваги:
    Качество товара,чистый звук,цена
    Недоліки:
    Нет
  • Бородавко Ж***
    Відгук від покупця. Продавець: Letter Market. Колір: Black

    Дуже гарні навушники. Років 15 вже з Remax, якість завжди відмінна, за свою ціну.

    Переваги:
    Гарний звук, добре тримаються
    Недоліки:
    Немає
  • Назар С***
    Відгук від покупця. Продавець: QwertyAKS. Колір: Black

    Непоганий звук за таку ціну

  • Олексій Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Palanka. Колір: Black

    Не дуже сподобалися, звук не дуже голосний та й якість звуку так-собі. Купляв такі самі в магазинчику в Києві, то були дуже якісні, голосний звук, чистий та й дріт був м'якіший. Вирішив купити такі самі але вже через Розетку. Не знаю в чому проблема, чи партія не дуже якісна попалася, чи ще щось але цими навушниками не задоволений.