Картка Rozetka

Відгуки покупців про Дитяче сидіння на унітаз Ikea Tossig (10272788)

Код:  230412721
Оцінка користувачів 4.97/5
на основі 70 відгуків
  • 5 зiрок
    60 оцінок
  • 4 зiрок
    2 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар продавця Soroka_VoronaStory
  • Редчиц М***
    Відгук від покупця. Продавець: Soroka_VoronaStory. Колір: Білий/Салатовий

    Супер накладка, брала у комплекті з тумбою, не скользить, дитині зручно(в нас дівчинка), місяць як намагаємось перейти на горщик і все ніяк, а тут пішла, як доросла одразу на унітаз. Дякую магащину за мега швидку відправку

    Переваги:
    Не скользить коли дитина сідає або злазить, підходить на нестандартної форми унітаз.
    Недоліки:
    Тільки переваги
    • Наталия М***

      Ооо,супер!у мене також квадратний унітаз і сумнівалася чи підійде..дякую за відгук!

  • Лямина С***
    Відгук від покупця. Продавець: Soroka_VoronaStory. Колір: Білий/Салатовий

    Качество хорошее

  • Ирина С***
    Відгук від покупця. Продавець: Soroka_VoronaStory. Колір: Білий/Салатовий

    Супер! Покупали ранее более дорогие, со ступеньками и ручками, эта самая лучшая. Не скользит, ребёнок сам устанавливает, а с помощью дополнительно купленной подставки ещё и сам залазит. Идеальная накладка!

    • MaxiMoto

      Дуже дякуємо Вам за відгук!

  • Lidia V***
    Відгук від покупця. Продавець: Soroka_VoronaStory. Колір: Білий/Салатовий

    Супер накладка, нам почти 3, садится с удовольствием! Спасибо за быструю доставку. Менеджер очень приятная!

    Переваги:
    Удобная, не скользит
    Недоліки:
    Не обнаружила
    • Светлана С***

      Подскажите, пожалуйста, сидение мягкое или твёрдый пластик?

    • Лідія В***

      Пластик

  • Елена З***
    Відгук від покупця. Продавець: Soroka_VoronaStory. Колір: Білий/Салатовий

    Качество хорошее. Сегодня заказала, завтра было у меня. Продавца рекомендую.

    Переваги:
    Качественное, не скользит
    Недоліки:
    Нет
  • Ирина Х***
    Відгук від покупця. Продавець: Soroka_VoronaStory. Колір: Білий/Салатовий

    Качество очень хорошее, никаких посторонних запахов нет! Представители магазина связались через 5 минут после оформления заказа! Все очень оперативно отправили и хорошо упаковали!

  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Аліна П***
    Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений

    Все супер!

  • Юлиана М***
    Відгук від покупця. Продавець: ASM. Колір: Біло-зелений

    Гарне , зручне , не ковзає

  • Любовь Д***
    Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений

    Брала на 2 роки. Не ковзається на унітазі. Дитині зручно.

  • Костянтин К***
    Відгук від покупця. Продавець: PL MARKET. Колір: Біло-зелений

    Відмінна якість!

  • Таня К***
    Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений

    Брала для сина 2.5 рочки.
    Зараз 4.5ще користується. Подобається.

    Недоліки:
    Не виявила
  • Наталия М***
    Відгук від покупця. Продавець: MAYAstore

    Все супер!швидко відправили.ввічливий продавець.
    одне фігово що на самому сайті розетка при купівлі цього товару немає опції оплати.тількі після сплата на пошті.а зателефонував продавець і запропонував або частково або повністю сплатити.чому б не зробити це прям тут...

    Про сидіння-воно відмінне!не ковзає,ідеально підійшло для незвичайного унітазу (квадратного).

    Переваги:
    Підійшло на квадратний унітаз
    Недоліки:
    Немає
  • Олег К***
    Відгук від покупця. Продавець: ASM. Колір: Біло-зелений

    Супер все прийшло дякуємо.
    Але в наступний раз відправляйте на те відділення яке вказане в замовленні

  • Наталія Д***
    Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений

    Супер

  • Оксана Т***
    Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений

    Зручне сидіння для дорослого унітазу

    Переваги:
    Не сковзає
    Недоліки:
    Не виявлено
  • Марина П***
    Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений

    Отличное сиденье. От момента заказа до получения товара прошло 10 дней. Продавец уведомил о дате отправки. Нужна была предоплата.

  • Юлия П***
    Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений

    Сидение отличное. За доставку НП вышло 130 гривен, в большую коробку просто поперёк положили это сидение. Я этого просто не поняла, халатное отношение к клиентам. Хоть немножко бы придумали как можно сэкономить клиенту на доставке. Реально все равно продавцу получается.

  • Павел Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений

    Якісне сидіння, дуже зручне для дитини

  • Дар'я К***
    Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений

    Підставка супер, а продавець просто найгірший. Якщо хочете оплатити і чекати тиждень доставку і отримати її ща 135 грн цвни доставки в здоровенній по факту пустій коробці...

    Недоліки:
    Недоліки тільки DeluxeRoom(((
  • Христина Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Daddy_BO

    Сидіння якісне,дитині зручно на ньому сидіти,продавець швидко зв'язався і відправив товар!

    Недоліки:
    Немає
  • Кузьмина Е***
    Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений

    Все відмінно

  • Олексій С***
    Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений

    Продавець DeluxeRoom максимально довго виконував моє замовлення та виконав його як попало. Замість накладки на унітаз вклав у відправлення горшик. На зв’язок продавець не виходить ні на який з вказаних номерів та у вайбері. Менеджери розетки до слова також без реакції на ситуацію. Цікаво, хоч після коментарів буде реакція чи ні.
    Не рекомендую замовляти товари в продавця DeluxeRoom.

    Недоліки:
    Не отримав товар
  • Мельник Ю***
    Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений
  • Олексій К***
    Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений

    Підійшло для худенької дівчинки 4.5 років. Матеріал якісний, за потреби легко миється.

    Переваги:
    Дитина задоволена, звикає.
  • Оксана П***
    Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений

    Доставили швидко, якістю задоволені.
    Підходить на будь який унітаз і не ковзається

    Переваги:
    Якісь хороша
    Недоліки:
    Немає
  • Марина Г***
    Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений

    Найкраща сідушка для малюків. Дуже зручна та адаптується під будь який унітаз.

  • Оксана
    Відгук від покупця. Продавець: Home-ik

    Сидіння супер зручне - дитина пішла на унітаз з першого разу. Доставка з моменту замовлення 6 днів, проблем з затримкою чи оплатою не було. Дякую!

    Переваги:
    Стійке, не ковзає
    Недоліки:
    Не бачу
    • Продавець  Home-ik

      Дякуємо , що обрали нас !
      Раді , що товар став корисним та зручним !

  • Наталия Б***
    Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений

    Дуже зручне сидіння

  • Светлана И***
    Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений

    Доброго дня. Передоплату в розмірі 22% виконано за проханням продавця DeluxeRoom 12-06-2023, хоча при оформленні замовлення жодного повідомлення про це не було. Мною, покупцем, виконані обов'язки перед Продавцем, а продавець, володіючи моїми грошими, й досі не відправив товар за даним замовленням. Телеграм бот Розетки не допомагає. В чаті з Продавцем з 12-06-2023 відповіді немає. Коли я отримаю передоплачений мною товар?

    • Светлана И***

      Товар отримано. Товаром задоволена. Все запечатано було. Якість добра. Рекомендую. DeluxRoom, дякую, що не підвели.

  • Юлія Ц***
    Відгук від покупця. Продавець: Daddy_BO

    Кришка супер, дуже зручна. Відправили швидко, одразу після оплати.

    • Продавець  Daddy_BO

      Дякуємо за відгук!

  • Надежда Ц***
    Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений

    Все швидко відправили. Все гарно дійшло. Дякую

  • Алина З***
    Відгук від покупця. Продавець: juli. Колір: Білий

    Дякую. Все добре. Відправили швидко.

    Переваги:
    Якість товару
    Недоліки:
    Немає
  • Дарья Б***
    Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений

    Товар якісний . Замовляла сидіння і підставку. Гарний колір.

    Переваги:
    Якісний і гарний на вигляд .
    Недоліки:
    Доставка максимально довго. Продавець не відповідає вчасно. Через 10 днів тільки отримала і то, тому що вже написала, щоб змінили доставку на нп і відправили скоріше . Не задоволена сервісом магазину
  • Светлана
    Відгук від покупця. Продавець: ASM. Колір: Біло-зелений

    Дякую за швидку доставку! Дитині зручно, сидить задоволена як на троні))

    Переваги:
    Якість на висоті. Швидка доставка.
    Недоліки:
    Немає.
  • Алексей К***
    Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений

    Удобно ставится на сидушку унитаза, не скользит,подойдет на любой унитаз, пластик крепкий. Продавец отправил достаточно быстро.

    Переваги:
    Хорошо выполняет свою функцию
    Недоліки:
    не увидел
  • Андрій З***
    Відгук від покупця. Продавець: juli. Колір: Білий

    Задоволені сидінням, дуже зручно і недорого

    Переваги:
    Ціна/якість
    Недоліки:
    Не виявлено