Картка Rozetka

Відгуки покупців про Термометр кулінарний цифровий Profi Cook PC-DHT-1039

Код:  234337567
Оцінка користувачів 4.88/5
на основі 8 відгуків
  • 5 зiрок
    7 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар продавця RIESGO ELECTRICO
  • Дмитрий Б***
    Відгук від покупця. Продавець: RIESGO ELECTRICO

    Отличный термометр, качественный, надёжный.
    Всем довольны, показал себя хорошо.
    Точный замер температуры.

    Спасибо

    Переваги:
    Качественно сделан, хорошо выглядит, отличный на ощупь.
    Недоліки:
    Не заметил.
  • Наталія О***
    Відгук від покупця. Продавець: RIESGO ELECTRICO

    Гарний термометр)

    Переваги:
    Цифровий
    Недоліки:
    Немає
  • МАКСИМ
    Відгук від покупця. Продавець: RIESGO ELECTRICO

    Класний дизайн. Нержавіюча сталь.

    Переваги:
    Якісно зроблено. Матеріал виробу
    Недоліки:
    Товсте скло трохи преломлює покази
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Богдан В***
    Відгук від покупця. Продавець: Amatus. Колір: Металік

    Дуже якісно зроблений, повністю металевий, гарна підсвітка

    Переваги:
    Бренд, швидко вимірює(декілька сек.), металевий, 3 батарейки, надійно та зручно користуватися
  • Вадим П***
    Відгук від покупця. Продавець: Amatus. Колір: Металік

    Хороший щуп я задоволений

  • Александр Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Amatus. Колір: Металік
  • Соханевич М***
    Відгук від покупця. Продавець: Amatus. Колір: Металік

    Чудовий пристрій. Швидкий, точний. Але головне - швидкий.

  • Євген М***
    Відгук від покупця. Продавець: Amatus. Колір: Металік

    Міряє швиденько і досить точно. На перший погляд гарна якість корпуса., достатня шоп не тримати його десь в окремому місці на кухні. час покаже.. але прям приємно в руках тримати
    4* бо підсвітка і пластик віконця екранчіка ну дуже дешеві), засвічує екран на дуууже маленьких відхилиннях від ідеального куту огляду.

    Переваги:
    зручний, суцыльно металычний
    Недоліки:
    "така собі" підсвітка...