Картка Rozetka
Насос відцентровий Optima JET200 - зображення 5
Насос відцентровий Optima JET200 - зображення 1
Насос відцентровий Optima JET200 - зображення 2
Насос відцентровий Optima JET200 - зображення 3
Насос відцентровий Optima JET200 - зображення 4
Насос відцентровий Optima JET200 - зображення 5
Насос відцентровий Optima JET200 - зображення 1
Живлення
Країна реєстрації бренду
  • Польща

Насос відцентровий Optima JET200

Код:  238870135

Є в наявності

6 581

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Оплата на рахунок продавця, Передплата на картку продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 24 місяці. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Тип насоса: Відцентровий, Самовсмоктувальний, Ежекторний

Призначення: Для подачі чистої води

Потужність, Вт: 1500

Максимальний тиск води: 45 м

Продуктивність, м3/год: 4

Продуктивність, л/хв: 65

Макс. робоча температура: 40°C

Максимальна глибина всмоктування, м: 9

Спосіб монтажу: Поверхневий, Горизонтальний

Тип підключення: Дротовий

Діаметр підключення: 1"

Матеріал корпусу: Чавун

Матеріал робочого колеса: Латунь

Матеріал статора: Мідь

Матеріал валу: Нержавіюча сталь

Харчування, В: 230 В

Частота мережі, Гц: 50

Вага, кг: 17.2

Клас захисту: IP44

Характеристики

Живлення
Двигун
  • 4
Країна-виробник
  • Польща
Країна реєстрації бренду
  • Польща
Гарантія
  • 24 місяці

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 0/5
на основі 1 відгук
  • 5 зiрок
    0 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Ирина Ш***
    Продавець: Rozetka

    подскажите пожалуйста , у меня часто отключают воду , а если и дают то маленький напор (частный дом) хочу в подвале поставить (на вход воды в дом). какое реле нужно что бы когда кран открываешь оно включало бы насос, а когда перекрываешь то реле бы его отключало (с этим реле в принципе понятно я видел такие они на насосных станциях устанавливаются) , а вот как сделать что когда воды нет что бы первое реле ( которое на открытие и закрытие крана ) не включало бы насос либо первое можно выставить что бы оно и не включало насос или какое то нужно еще дополнительно реле ставить.