Картка Rozetka
Сталевий чайник зі свистком EDENBERG EB-1611 2.5 л - зображення 2
Сталевий чайник зі свистком EDENBERG EB-1611 2.5 л - зображення 1
Сталевий чайник зі свистком EDENBERG EB-1611 2.5 л - зображення 2
Сталевий чайник зі свистком EDENBERG EB-1611 2.5 л - зображення 1

Сталевий чайник зі свистком EDENBERG EB-1611 2.5 л

Код:  243753265

Немає в наявності

467

426

Об'єм, л: оберіть потрібний варіант

Колір: Сталевий

 
Гарантія. 14 днів. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Опис

Одним із головних предметів на кухні є чайник.

Розкрити всі смакові характеристики чаю Вам допоможе вода з чайника з нержавіючої сталі Edenberg.

Чайник з нержавіючої сталі торгової марки Edenberg на 2.5 літра стане невід'ємною частиною Вашої кухні.

Подвійне капсульне індукційне дно в чайнику з нержавіючої сталі чудово підійде як для індукційних плит, так і для газових, електричних або склокерамічних плит.

Ручка чайника має ергономічну форму і не нагрівається при використанні чайника, оскільки виконана з бакеліту.

Свисток чайника з нержавіючої сталі відкидається легким натисканням кнопки на ручці.

 

Характеристики :

Високоякісна нержавіюча сталь ;

Зручна, ізольована ручка ;

Ємність: 2.5 л;

Індукційне дно;

Фіксована ручка;

Зі свистком;

Колір: Сталевий.

Характеристики

Матеріал ручки
Гарантія
  • 14 днів

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 3.43/5
на основі 9 відгуків
  • 5 зiрок
    3 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    2 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар продавця SSShop
  • Гуйгене Н***
    Відгук від покупця. Продавець: SSShop. Колір: Сталевий

    Пока нареканий нет

  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Анна Л***
    Відгук від покупця. Продавець: УправДом. Колір: Чорний. Об'єм: 2.5

    Спасибо большое. Всё очень оперативно. Чайник хороший за свою цену. Продавец очень внимательный, проконсультировал и дал ответ на все вопросы. Советую.

  • Таисия Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Юзон. Об'єм: 2

    Після року користування можу сказати що він не дуже якісний, свисток не завжди голосно працює, ручка хитається та гріється, болти викручуються. Дно поіржавіло трохи

Читати всі відгуки →