









Портативна Bluetooth колонка Hopestar Boombox H37 24 см Бірюзова (zhs0322)
Опис
Портативна акустична стерео колонка Hopestar H37 - це Bluetooth колонка зі стильним сучасним регбі дизайном, в пило-вологозахищеному корпусі і з чудовим насиченим звуком.
У колонці 2 динаміка розміром 52 мм по 5 Вт з відмінним звуком. Крім того, колонка H37 оснащена двома різноспрямованими низькочастотними дифузорами, додають звучанню більше глибини і об'єму. Світлодіодне підсвічування низькочастотних мембран додає і без того оригінальної колонці додаткову естетику. Звучить Hopestar H37 голосно і чисто, всі частоти збалансовані, немає замикання баса або середини, пронизливих високих нот, музика усіх стилів звучить максимально натурально.
Hopestar H37 має витягнуте овальну форму. Зверху розташована ручка для перенесення, під нею кнопки управління акустикою, роз'єми розташовані на бічній стороні колонки і надійно закриті гумовою заглушкою.
У Hopestar H37 USB роз'єм використовується для відтворення з флешок, microUSB для зарядки колонки і як вхід для FM антени, служить антеною комплектний кабель USB-microUSB.
Колонка має відмінну захист від вологи, не боїться дощу, тому відмінно підходить для використання під відкритим небом. Чудовий варіант для подарунка!
Особливості
Зручне кнопкове управління на верхній частині корпусу
Використання передового чіпа Bluetooth аудіо декодування, підтримка всіх Bluetooth пристроїв (Samsung, iPhone, iPad, LG, Fly, HTS, Huawei та інших моделей телефонів і планшетів з бездротовим блютус з'єднанням)
Міцний вологозахищений корпус XP6
Потужне, м'яке, чітке, чисте, гучне і об'ємне звучання, 2.0 каналу
Підтримка музики у форматі MP3 / WMA
Підтримка TF карти і USB флешок до 32 Гб
Функція Power Bank 1500 mAh, для екстреної зарядки смартфона і зовнішніх пристроїв
Вбудований мікрофон для гучного зв'язку
Підтримка функції з'єднання 2х колонок в стерео пару TWS 1+1
Характеристики
Бренд: HOPESTAR Shenzhen Technology Co., ltd
Модель: H37 (Wireless Bluetooth 2.0 Speaker Bass Sound System 3D Stereo Music Surround Support TF Card AUX USB Bluetooth Rugby Speaker)
Бездротовий протокол: Bluetooth V4.2 + EDR, L2CAP/A2DP (AVCTP/AVDTP/AVRCP)
Бездротовий зв'язок: до 10 м
Підтримка музики у форматі MP3 / WMA
Радіо FM: 87,5-108 мГц
Динаміки: Ф 52 мм *2
Вихідна потужність: 10 Вт (5W*2) (± 3 дБ)
Частотний діапазон: 70 Гц - 20 кГц
Опір: 8Ω
Співвідношення сигнал/шум SNR: ≥80dB
Вхідна чутливість: 400mV
Вбудований акумулятор: Li-ion 18650, 3.7 V, 2400 mAh
Час роботи: до 5 годин
Зарядка: 3 години, 5 V/1000 mA
Розмір: 246 х 86 х 116 мм
Вага: 549 гр
Матеріали: ABS пластик, метал, гума, синтетична тканина
Комплектація
Колонка HOPESTAR H-37
Кабель для зарядки USB/microUSB
AUX кабель 3.5 mm
Упаковка
* Колір або відтінок товару на фотографії може відрізнятися від реального.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
* Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником
Відгуки та питання
- 5
зiрок 2 оцінок - 4
зiрок 1 оцінок - 3
зiрок 1 оцінок - 2
зiрок 0 оцінок - 1
зiрок 1 оцінок
- Ольга Б***Відгук від покупця. Продавець: Kredo Lot VV. Колір: Blue
Работает отлично, передила боевые действия)
- Яна С***Відгук від покупця. Продавець: 5FOX. Колір: Black
Через 3 місяці перестала працювати, чоловік розібрав,виявилось,що якийсь контакт "відійшов чи то окислився". Зробив чоловік,знову працює. Але все рівно неприємно((
Відносно самої колонки, дизайн хороший,звук теж не поганий)- Переваги:
- Звук
- Недоліки:
- Вище описано
- Сергій Д***Відгук від покупця. Продавець: Optimum Shop
Купили дитині на день народження. Працювало все нормально.
Після 2-3 заряджання перестало заряджатимь. При звертанні до продавця запропонували знижку на іншу колонку.
Купили 17.11.21 зломалось 10.12.21
