- Байлема Н***Відгук від покупця. Продавець: LUK@LEX. Колір: Білий
Добрый вечер. Посылочку сегодня получила. Большое Вам спасибо. Покупкой очень довольны, особенно малыш!
- Белоконь А***Відгук від покупця. Продавець: LUK@LEX. Колір: Білий
Благодарю за ответственность и быструю отправку.
Заказывали для ребёнка накладку на унитаз, фирма IKEA.Остались довольны результатом не только мы но и ребёнок.
Качество отменное, важно что продуманно до мелочей:
1.Малышу удобно сидеть за счёт обтекаемости.
2.Силикон по форме не даёт съезжать с унитаза.
3.Качественный материал, гладкий и приятный к телу(как любящие родители, испробовали на себе)
Спасибо продавцу порадовал качеством, быстрой отправкой и приятным обслуживанием!
Рекомендую на все 100%- LUK@LEX
Спасибо Вам за теплые слова, нам очень приятно, что ребенок довольный )) Пусть все покупки приносят Вам только положительные эмоции !
- Аліна П***Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений
Все супер!
- Юлиана М***Відгук від покупця. Продавець: ASM. Колір: Біло-зелений
Гарне , зручне , не ковзає
- Любовь Д***Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений
Брала на 2 роки. Не ковзається на унітазі. Дитині зручно.
- Костянтин К***Відгук від покупця. Продавець: PL MARKET. Колір: Біло-зелений
Відмінна якість!
- Таня К***Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений
Брала для сина 2.5 рочки.
Зараз 4.5ще користується. Подобається.- Недоліки:
- Не виявила
- Наталия М***Відгук від покупця. Продавець: MAYAstore
Все супер!швидко відправили.ввічливий продавець.
одне фігово що на самому сайті розетка при купівлі цього товару немає опції оплати.тількі після сплата на пошті.а зателефонував продавець і запропонував або частково або повністю сплатити.чому б не зробити це прям тут...
Про сидіння-воно відмінне!не ковзає,ідеально підійшло для незвичайного унітазу (квадратного).- Переваги:
- Підійшло на квадратний унітаз
- Недоліки:
- Немає
- Олег К***Відгук від покупця. Продавець: ASM. Колір: Біло-зелений
Супер все прийшло дякуємо.
Але в наступний раз відправляйте на те відділення яке вказане в замовленні - Наталія Д***Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений
Супер
- Оксана Т***Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений
Зручне сидіння для дорослого унітазу
- Переваги:
- Не сковзає
- Недоліки:
- Не виявлено
- Марина П***Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений
Отличное сиденье. От момента заказа до получения товара прошло 10 дней. Продавец уведомил о дате отправки. Нужна была предоплата.
- Юлия П***Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений
Сидение отличное. За доставку НП вышло 130 гривен, в большую коробку просто поперёк положили это сидение. Я этого просто не поняла, халатное отношение к клиентам. Хоть немножко бы придумали как можно сэкономить клиенту на доставке. Реально все равно продавцу получается.
- Павел Ш***Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений
Якісне сидіння, дуже зручне для дитини
- Дар'я К***Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений
Підставка супер, а продавець просто найгірший. Якщо хочете оплатити і чекати тиждень доставку і отримати її ща 135 грн цвни доставки в здоровенній по факту пустій коробці...
- Недоліки:
- Недоліки тільки DeluxeRoom(((
- Христина Г***Відгук від покупця. Продавець: Daddy_BO
Сидіння якісне,дитині зручно на ньому сидіти,продавець швидко зв'язався і відправив товар!
- Недоліки:
- Немає
- Кузьмина Е***Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений
Все відмінно
- Олексій С***Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений
Продавець DeluxeRoom максимально довго виконував моє замовлення та виконав його як попало. Замість накладки на унітаз вклав у відправлення горшик. На зв’язок продавець не виходить ні на який з вказаних номерів та у вайбері. Менеджери розетки до слова також без реакції на ситуацію. Цікаво, хоч після коментарів буде реакція чи ні.
Не рекомендую замовляти товари в продавця DeluxeRoom.- Недоліки:
- Не отримав товар
- Мельник Ю***Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений
- Олексій К***Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений
Підійшло для худенької дівчинки 4.5 років. Матеріал якісний, за потреби легко миється.
- Переваги:
- Дитина задоволена, звикає.
- Оксана П***Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений
Доставили швидко, якістю задоволені.
Підходить на будь який унітаз і не ковзається- Переваги:
- Якісь хороша
- Недоліки:
- Немає
- Марина Г***Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений
Найкраща сідушка для малюків. Дуже зручна та адаптується під будь який унітаз.
- Редчиц М***Відгук від покупця. Продавець: Soroka_VoronaStory. Колір: Білий/Салатовий
Супер накладка, брала у комплекті з тумбою, не скользить, дитині зручно(в нас дівчинка), місяць як намагаємось перейти на горщик і все ніяк, а тут пішла, як доросла одразу на унітаз. Дякую магащину за мега швидку відправку
- Переваги:
- Не скользить коли дитина сідає або злазить, підходить на нестандартної форми унітаз.
- Недоліки:
- Тільки переваги
- Наталия М***
Ооо,супер!у мене також квадратний унітаз і сумнівалася чи підійде..дякую за відгук!
- ОксанаВідгук від покупця. Продавець: Home-ik
Сидіння супер зручне - дитина пішла на унітаз з першого разу. Доставка з моменту замовлення 6 днів, проблем з затримкою чи оплатою не було. Дякую!
- Переваги:
- Стійке, не ковзає
- Недоліки:
- Не бачу
- Продавець Home-ik
Дякуємо , що обрали нас !
Раді , що товар став корисним та зручним !
- Наталия Б***Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений
Дуже зручне сидіння
- Светлана И***Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений
Доброго дня. Передоплату в розмірі 22% виконано за проханням продавця DeluxeRoom 12-06-2023, хоча при оформленні замовлення жодного повідомлення про це не було. Мною, покупцем, виконані обов'язки перед Продавцем, а продавець, володіючи моїми грошими, й досі не відправив товар за даним замовленням. Телеграм бот Розетки не допомагає. В чаті з Продавцем з 12-06-2023 відповіді немає. Коли я отримаю передоплачений мною товар?
- Светлана И***
Товар отримано. Товаром задоволена. Все запечатано було. Якість добра. Рекомендую. DeluxRoom, дякую, що не підвели.
- Юлія Ц***Відгук від покупця. Продавець: Daddy_BO
Кришка супер, дуже зручна. Відправили швидко, одразу після оплати.
- Продавець Daddy_BO
Дякуємо за відгук!
- Надежда Ц***Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений
Все швидко відправили. Все гарно дійшло. Дякую
- Алина З***Відгук від покупця. Продавець: juli. Колір: Білий
Дякую. Все добре. Відправили швидко.
- Переваги:
- Якість товару
- Недоліки:
- Немає
- Дарья Б***Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений
Товар якісний . Замовляла сидіння і підставку. Гарний колір.
- Переваги:
- Якісний і гарний на вигляд .
- Недоліки:
- Доставка максимально довго. Продавець не відповідає вчасно. Через 10 днів тільки отримала і то, тому що вже написала, щоб змінили доставку на нп і відправили скоріше . Не задоволена сервісом магазину
- СветланаВідгук від покупця. Продавець: ASM. Колір: Біло-зелений
Дякую за швидку доставку! Дитині зручно, сидить задоволена як на троні))
- Переваги:
- Якість на висоті. Швидка доставка.
- Недоліки:
- Немає.
- Алексей К***Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений
Удобно ставится на сидушку унитаза, не скользит,подойдет на любой унитаз, пластик крепкий. Продавец отправил достаточно быстро.
- Переваги:
- Хорошо выполняет свою функцию
- Недоліки:
- не увидел
- Андрій З***Відгук від покупця. Продавець: juli. Колір: Білий
Задоволені сидінням, дуже зручно і недорого
- Переваги:
- Ціна/якість
- Недоліки:
- Не виявлено
- assistantgrimmВідгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений
добре тримається, малому зручно
- Переваги:
- все супер, малий задоволений
- Недоліки:
- немає
- ОрестВідгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Біло-зелений
Ніби все ок. Зручне, знизу має гумове покриття щоб не ковзати. Рекомендую.
- Оксана Б***Відгук від покупця. Продавець: hommi. Колір: Біло-зелений
Товар прийшов швидко, в цілісності.
Дитині сподобалось ( 2,5 років) , зразу почала ходити на унітаз
Рекомендую❤- Переваги:
- Якість товару відмінна
- Недоліки:
- .
