Картка Rozetka

Відгуки покупців про Гойдалка дерев"яна "Гуцулочка" 30см*30см ДереВО К112

Код:  258984246
Оцінка користувачів 4.25/5
на основі 6 відгуків
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Людмила
    Відгук від покупця. Продавець: Cо&Cо

    Дуже коротка мотузка, ви б свою дитинку посадили б гойдати на таку висотку? Підніміть ціну трихи на Ваш товар, але зробіть реальну у використанні гойдалку. Ледь приспособили, ціпляли ремені, щоб висота реальною стала! В цілому дитина задоволена і це головне

    Переваги:
    Швидка доставка, хороший матеріал товару
    Недоліки:
    Дуже, дуже коротка мотузкп
    • Продавець  Cо&Cо

      Нам дуже прикро, що сталась така ситуація
      Запевняємо, що в майбутньому докладемо всіх зусиль, щоб уникнути таких неприємних ситуацій
      .

  • Светлана Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Cо&Cо

    Качество хорошее.

  • Роксоляна К***
    Відгук від покупця. Продавець: Cо&Cо

    Проста, якісна, класна

  • Екатерина
    Відгук від покупця. Продавець: Cо&Cо

    Очень классная качелька, ребёнку 1год 2 мес. очень нравится, закрепили и катаем пока дома, летом будет кататься на улице.

    Переваги:
    Цена, качество, быстрая доставка
  • Юлия Я***
    Відгук від покупця. Продавець: Cо&Cо

    Дякую магазину швидко відправили і своєчасно відповідають на запитання...
    Що до гойдалки - вона класна (дитина взахваті!), а це саме головне ))) ціна прийнятна, якість хороша

    Переваги:
    Дерев’яна, не фарбована
    Недоліки:
    Короткі троси
  • Сімонова Ю***
    Продавець: Cо&Cо

    Ожидали совсем другую модель, собственно поэтому только 3 звёзды. Для меня важно было чтоб подлокотники находились на бОльшей высоте, а в реальности совсем другую качелю выслали. Теперь нужно что-то придумывать чтоб ребенок не вывалился. И планочки на которых сидеть обточены не достаточно, можно загнать занозу.

    Переваги:
    Простая, дерево, цена
    Недоліки:
    Не соответствует фото, до подлокотников на 1 шарик меньше, не отшлифована перекладины сиденья
    • Продавець  Cо&Cо

      Нам дуже прикро, що сталась така ситуація, зараз в вами взяжеться менеджер
      Запевняємо, що в майбутньому докладемо всіх зусиль, щоб уникнути таких неприємних недоглядів.

    • Сімонова Ю***

      Заусенцы попадались только на углах планочек сиденья, это шлифуется наждачной бумагой довольно быстро. За такую цену это вполне хорошо