Ортопедичний силіконовий супінатор для підтримки поздовжнього склепіння стопи, комплект 2шт (1п)
Поздовжній силіконовий супинаторПоказания до застосування:профілактика поздовжнього плоскостопості;зниження навантаження на стопу;зняття больових відчуттів у суглобах;зменшення втоми в ногах.від болю, від утоми, від плоскостопияудобная взуття
Розміри:M(висота - 13 мм.
Силіконова вставка-клин під подовжній звід стопи (поздовжній супінатор), підійде в будь-яку взуття, і навіть відкриті сандалі.Клин під подовжній звід стопи виготовлений з гіпоалергенного медичного силікону. Має багаторазову клейову основу, ви зможете переставляти з одного взуття в іншу.
Медичний силікон - це безпечний матеріал для контакту з шкірою.
Догляд за виробом: зняти з взуття і промити вставку в мильній воді.
Сушити вдалині від нагрівальних приладів, берегти від попадання прямих сонячних променів.
Силіконові устілки під підйом стопыпрофилактика плоскостопиястельки призначені під склепіння стопи
якщо нога не повністю лягати у взуття і між взуттям і стопою є невеликий простір
на відкриту і закриту взуття
при хворобливих відчуттях в області зведення стопи під час ходіння на високих підборах знімає напругу зв'язок
Комплект:пара устілок з клеючою сторонойСиликоновые супінатори під великий підйом стопи
Силіконові супінатори під підйом стопыПрофилактика плоскостопості, комфортна хода, зниження навантаження та усунення неприємних відчуттів в області зведення стопи.
Спосіб застосування: Відклеїти захисну плівку, розташувати у взутті і притиснути. Так само можна одягати під носок, колготи.
Гелева вставка під передній відділ стопи (поперечний супінатор) потрібна тим, хто багато часу проводить у взутті на підборах.
Вставка під поперечний відділ стопи виготовлена з гіпоалергенного гелю - це найкращий матеріал для контакту з шкірою. Має багаторазову клейову основу - ви зможете переставляти її з однієї улюбленої пари взуття в іншу.
Догляд за виробом: зняти з взуття і промити вставку в мильній воді.
Сушити вдалині від нагрівальних приладів, берегти від попадання прямих сонячних променів.
Матеріал:гіпоалергенний гель, литий формований силиконовыйматериал
Силіконовий клин-супінатор,підтримує подовжній звід стопыпри плоскостопості, зменшує стомлюваність ніг і біль у стопі при ходьбі,перешкоджає розвитку плоскостопияи плоско-вальгусної деформації стопи.Рекомендується при поздовжньому плоскостопості в усіх видах закритого взуття.
Призначений для багаторазового використання. Фіксуються за допомогою багаторазового клейового шару.
Додатково внутрішня частина супінатора вклеиваетсяна бічну сторону у взутті тим самим зраджуючи стопі комфорт правильне положення. Як використовувати:Попередньо знежирити (можна спиртом) поверхня, на яку буде приклеюватися клин. Зняти захисну плівку, помістити вставку всередині взуття і притиснути.
При необхідності можна знімати і промивати теплою водою з милом.
Сушити не витираючи, клейовою стороною вгору.
Характеристики
Основні атрибути
Країна виробник
СШАПрименениеПродольный звід стопыФункциональное призначення
При ходьбі на високих підборах, При поздовжньому плоскостопості I ступеня, При поздовжньому плоскостопості II ступеня, При поздовжньому плоскостопості III степениМатериалСиликонКлеевой фиксаторДаГелевые ортопедичесикие вкладышидля підтримки стопи
Силіконово-гелевий вкладиш зменшує навантаження на передню частину стопи і знімає ударне навантаження з фаланговой частини стопи.
Значно полегшує знаходження на ногах. Ідеально підходять для будь-якого типу взуття, в тому числі і спортивного, призначені для щоденного використання.
Рекомендується також для профілактики плоскостопості.
колір: Прозорий