Відгуки покупців про Портативний радіоприймач SVEN SRP-555 чорний 3

• Портативний радіоприймач SVEN SRP-555 чорний фото від покупців 1

• Ирина Андреишина
    • Продавець: Svenmag

Приємно вразило індивідуальне ставлення продавця до мене як покупця і до замовлення, зокрема. Продавець запропонував цю модель радіоприймача з огляду на вік майбутнього користувача (це був подарунок батьку). Ця модель має такі переваги, як зручний пошук радіостанцій та окремо - зручне керування гучністю. Також широкий діапазон пошуку хвиль (зручно для дачі).
    І мені, і батьку ця модель сподобалась у користуванні. Звук достатньо чистий, як для радіоприймача. Максимальна гучність вразила :) А ще сподобалось, як цей радіоприймач виглядає - у стилі «ретро». Легке відчуття повернення у дитинство.
    Планую купувати у цього продавця і у майбутньому, і радити його друзям,, бо сподобався підхід до побажань клієнта

Переваги:
    Зручне користування радіоприймачем. Індивідуальний та уважний підхід у магазині до клієнта
    Недоліки:
    Не виявила
    • Портативний радіоприймач SVEN SRP-555 чорний фото від покупців 1
  • Михаил
    • Продавець: Svenmag

Отправили мгновенно. Сам товар бомба. Громкий, работает как от сети, так и от батареи.

Там ещё есть разъёмы под флешки-карточки, но я брал чисто под радио.

Управление простое и понятное. Когда включаешь крутилки подсвечиваются синим.

Переваги:
    Продавец работает чётко. Приёмник супер.
    • Продавець Svenmag

Спасибо за отзыв. Еще в нем есть функция павер-банка. От него можно зарядить телефон.

• Вадим Пугач
    • Продавець: Svenmag

Отдельная благодарность продавцу за быстрое реагирование и отличный сервис. Рекомендую данную модель к покупке , отлично подойдет как для интерьера так и для спальной комнаты или кухни.

Переваги:
    Потрясающий дизайн, хороший звук, довольно длительная работа от одного заряда аккумулятора
    Недоліки:
    Учитывая соотношение стоимости, возможностей и качества то недостатков НЕ ОБНАРУЖЕНО :)
    • Svenmag

Спасибо и Вам на добром слове :)