В умовах, коли смартфон або планшет здатний відтворювати композиції, попит на музичні центри залишається стабільно високим. Потреба в спеціальних пристроях з якісним звучанням зберігається передовсім у середовищі справжніх шанувальників музики. Велику цікавість до них проявляє молодь, яка використовує в основному переносні моделі для вулиці.

Сучасний музичний центр — це пристрій, здатний відтворювати контент із різних носіїв, зокрема з вінілових платівок. Забезпечується тюнером (підсилювачем) вбудованим або у формі окремого модуля й колонками. Частина моделей додатково обладнується радіоприймачем переважно FM-діапазону з внутрішньою або зовнішньою телескопічною антеною.

Каталог музичних центрів

Виробники пропонують величезний асортимент аудіотехніки різних типів. Крім класичних музичних центрів у цьому розділі каталогу ROZETKA представлені:

 • CD-програвачі. Найцікавіші моделі обладнані чейнджером на 5 дисків, який дають змогу вибирати один із них для відтворення або встановлювати довільного порядку програвання.
 • Бумбокси. Переносний пристрій з CD-програвачем, вбудованим радіоприймачем і двома гучномовцями, розташованими з боків. Більшість моделей підтримують інтерфейси USB і AUX, що дає змогу використовувати їх для відтворення записів із флеш-накопичувачів та інших електронних девайсів.
 • Магнітоли. Автомобільні стандартного формату з пультом дистанційного керування. У продажу також є дитячі моделі, виготовлені в яскравих корпусах і прикрашені яскравими малюнками з персонажами мультфільмів, частина постачається в комплекті з тематичними наклейками.
 • Мікромінісистеми. Мініатюрні пристрої обладнуються підсилювачами високого класу, еквалайзером пресетів звуку та мають винятковий функціонал. Динаміки двосторонньої дії забезпечують потужне та чисте звучання в широкому спектрі частот, що дає змогу слухати практично будь-які композиції від симфоній і класики до важкого року.
 • Радіотюнери. Всіх можливих форм, зокрема зроблені у формі кварцового годинника. Частина моделей має вбудований Bluetooth-модуль і може використовуватися як підсилювач для відтворення аудіоконтенту з мобільного телефона або планшета.

Названі музичні центри виробляються на підприємствах таких відомих компаній як Samsung, Sony, LG, Panasonic, Philips і Pioneer. Тим самим гарантується висока якість електроніки та найширші функціональні можливості. У продажу є моделі з караоке для кафе та для домашнього використання.

Основні характеристики аудіотехніки

Більшість сучасних музичних центрів належать до цифрових, що відкриває нові можливості для обробляння звуку. Представлені в каталозі ROZETKA пристрої мають винятково високі технічні характеристики:

 • Загальна вихідна потужність: до 300 Вт.
 • Формати CD і MP3.
 • Конвертор дискретно-аналоговий 32 біти/2 канали.
 • Частота семплювання не менше ніж 5,6 МГц.

До комплекту постачання багатьох моделей музичних комплексів входить мікрофон, що дає змогу використовувати їх для співу в караоке. Найбільш компактні моделі випускаються без CD, але обов'язково мають стандартний роз'єм для під’єднання флешки.

Переваги брендових музичних центрів

Відмінною особливістю висококласних програвачів є неймовірна детальність і глибина звуку. Ультрасучасні музичні центри з ЮСБ-входом, блютуз і Wi-Fi крім іншого мають низку переваг:

 • Радіотюнер здатний зберегти попередні налаштування для більш ніж 50 радіостанцій.
 • Підтримка USB-носіїв обсягом до 32 ГБ.
 • Великий світлодіодний або рідкокристалічний дисплей для показу поточного часу, режиму роботи та іншої інформації.
 • Системи з вбудованим сабвуфером забезпечують винятково потужний звук на низьких частотах.

Дизайн музичних центрів провідних виробників витриманий у фірмовому стилі. Зокрема модель Yamaha MCR-B043 розроблена під впливом зовнішнього вигляду та розмальовки мотоциклів цієї марки.

Особливості вибору пристрою й оформлення замовлення

Різноманітність форм, технічних характеристик і можливостей музичних центрів сильно ускладнюють процес підбору потрібного вам пристрою. Персонал інтернет-магазину ROZETKA готовий надати допомогу у виборі найбільш відповідної моделі з урахуванням ваших вимог у заданому діапазоні цін. Водночас обов'язково враховуються бажаний тип і мінімально необхідний функціонал.

Ви можете купити музичний центр із доставкою в будь-яку точку України поштою або кур'єром. Заявки на придбання товарів приймаються онлайн або телефоном. Оплатити покупку можна будь-яким зручним для вас способом, зокрема й готівкою після перевірки працездатності пристрою.

Показати ще