Опис Сірка осаджена для боротьби з міллю Klebrig 1кг СІР-1

Сірка осаджена ТМ "Клебріг" порошок - 1кг

Також відома як

Сірка осаджена / Сірка від молі / Сірка обложена / Сірка порошок

Зміст основного речовини : 99,9%

Хімічна формула : S

Характеристики : ГОСТ 127.4-93

Фасовка: zip-пакет 1кг

Зовнішній вигляд : Світло жовтий дрібнодисперсний порошок

Виробник : Україна

Сірка осаджена ТМ Клебріг застосування :

 • Бджільництво
 • Дезінфекція сот
 • Ветеринарія
 • Сільське господарство
 • Медицина
 • В побуті
 • Будівництво
 • Целюлозно-паперове виробництво
 • Текстильна промисловість
 • Хімпром

Застосування Зєри обложеної ТМ Клебріг

Боротьба з восковою міллю. Сірка використовується для обкурювання вуликів і сот. Для цього необхідно отримати газ гарячої сірки. Її підпалюють з розрахунку 500 г на м3 і щільності 100 гніздових стільників у тому ж обсязі. Інший варіант – 150 г сірки на м3 в приміщенні і експозиції протягом доби. Для обкурювання використовують яму з палаючими вугіллям, на які висипають необхідну кількість сірчаного порошок. Зверху яму змушують колоною корпусів з сотами. Після такої обробки гинуть личинки воскової молі (гусениці), а для повного знищення, коли з яєць виведеться наступне покоління шкідників, необхідна повторна обробка через 10-15 днів.


Під час спалювання сірка утворює сірчистий ангідрид і частинки возгонной сірки, смертельні для молі. Після повного провітрювання на бджіл обробка не надає впливу (стільники повинні бути порожніми, без меду і перги). Залишки сірки можна нейтралізувати нашатирним спиртом – помістити всередину для випаровування 6-10 мл на м3.


Дезінфекція сот
.

Для цього використовуються так звані серники. Їх виготовляють розплавленням сірки в посудині, потім опускають ганчірки для просочування і подальшої просушування. Такі серники добре горять, і ними обкурюють стільники.

Ветеринарія. Застосовується для лікування трихофітії великої рогатої худоби у складі дусту: сірка (3 частини) : сульфат мілині (1 частина). При себореї використовується склад: сірка (1 частина) : тальк + крохмаль (10 частин).


Сільське господарство
. На потреби сільського господарства припадає 10-15% всієї світової сірки. Недолік сірки в рослинах призводить до порушення фотосинтезу. Її використовують в якості фунгіциду та добрива для покращення схожості, підвищення стійкості до посухи і радіації. Норми внесення в залежності від виду рослини становлять 15-180 кг на га.


В культивації деяких квітучих і ягідних культур (гортензії, голубика) сірка осаджена ТМ Клебриг застосовується для регулювання кислотності ґрунтів. Допомагає боротися з борошнистою росою і кліщем у садах, на полях і городах, а також декоративних посадках. Особливо їй схильні троянди, флокси, бузок, петунії, нігтики, злаки. А також часто характерні плями білої борошнистої роси зустрічаються на кущах смородини, на гарбузі, огірках, патисонах, кабачках, деяких хвойних, кімнатних та балконних рослин.


Рецепт від борошнистої роси.

Коли на листках з'являються перші ознаки уражень, необхідно зупинити розповсюдження патогену. Для цього 30 г порошку слід розмішати в 10 л води і обробляти уражені рослини. У разі сильних проявів необхідний повтор обробки через 10-14 днів.


Рецепт від кліща.

Використовується аналогічно, тільки склад готується в два рази концентрованіше – 30 г порошку на 5 л води.


Рецепт для підкислення грунту.

На промислових плантаціях лохини застосування 40 г сірки на 1 м2 зменшує показники кислотності ґрунту на одиницю.

Загальні рекомендації при застосуванні сірки осадженої ТМ Клебриг в садах і городах:

 • не використовувати при температурі вище 30 ºC, т. до. речовина може стати небезпечним для рослин;
 • не ефективно застосування при температурі нижче 18 ºC;
 • обробку слід проводити не пізніше, ніж за три дні до збору врожаю.

Увага! При попаданні сірки в очі або на слизові можливо печіння, почервоніння. Також при потраплянні на шкіряні покриви, слід негайно промити місце проточною водою. Сірчана пил може проникнути в дихальні шляхи, тому приміщення, в яких працюють з речовиною і зберігають його, слід регулярно провітрювати. А при роботі з ним використовувати засоби індивідуального захисту.

Хімпром. Важлива сировина у виробництві сірників, барвників, пігментів, синтетичних волокон, пороху, бенгальських вогнів, сірчаної кислоти (в останньому випадку в промислових масштабах використовується половина сірки). Застосовується для вулканізації гуми та шин.


Текстильна промисловість
. Задіяна в фарбуванні бавовняних тканин, надає натуральним матеріалам – шовку і вовни білосніжний колір.


Целюлозно-паперове виробництво
. Забезпечує відбілювання макулатури для виготовлення паперу.


Будівництво
. Застосовується у виробництві спеціальних будівельних сумішей і конструкцій – серобетона (використовується як заступник портландцементу) та сірчаного асфальту в складі серобитумных композицій.


В побуті
. Ефективна для дезінфекції теплиць, оранжерей, погребів і різних господарських приміщень (наприклад, овочесховищ).


Харчова промисловість
. Використовується в якості сировини для одержання речовини сірки харчового призначення, яке застосовується у виробництві цукру, виноробстві, консервації фруктів і ягід.

Характеристики Сірка осаджена для боротьби з міллю Klebrig 1кг СІР-1

Вага, кг
Колір
Країна-виробник товару
Країна реєстрації бренду
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.