День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Дезинфікуючий засіб АХД 2000 гель (AHD 2000 gel Blanidas ) для обробки рук та шкіри, 5000 мл - зображення 1

Дезинфікуючий засіб АХД 2000 гель (AHD 2000 gel Blanidas ) для обробки рук та шкіри, 5000 мл

Код:  266360976

Є в наявності

1 400

1 379

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Дезінфікуючий засіб АХД 2000 гель для гігієнічної та хірургічної обробки рук та шкіри 5 л

АХД 2000 гель (AHD 2000 gel)

Дезінфікуючий засіб для гігієнічної та хірургічної обробки рук та шкіри, а також для швидкої дезінфекції невеликих поверхонь, некритичних медичних виробів.

Склад: етанол 75%

Властивості:

Не викликає подразнень та алергічних реакцій шкіри. Комплекс догляду за шкірою захищає шкіру рук від сухості та подразнень, зберігає еластичність та природний водно-жировий баланс шкіри. Має віруліцидну (включаючи гепатит В, С, ВІЛ), бактерицидну, туберкулоцидну, фунгіцидну активність.

Засіб має пролонговану дію протягом 3-х годин.

Сфера використання:

Рекомендований для дезінфекції рук медичного персоналу закладів охорони здоров'я, ліктьових згинів донорів, обробки шкіри операційного, ін'єкційного поля, обробки шкіри при інвазивних методах діагностики та лікування пацієнтів та деконтамінації шкіри рук персоналу харчопереробної промисловості, громадського харчування та торгівлі, інших комунальних об'єктів. -косметичної промисловості, установ соціального захисту та інших об'єктів, діяльність яких вимагає дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил, у домашніх умовах при догляді за хворими, немовлятами, старими та ін.

Режими:

Гігієнічна обробка 3 мл – 30 сек.

Хірургічна обробка 10 мл – 3 хв.

Антисептична обробка шкіри пацієнта – від 15 сек. до 10 хв.

Характеристики

Формат
Об'єм
Країна-виробник
  • Україна
Країна реєстрації бренда
  • Україна

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 3 відгуки
  • 5 зiрок
    3 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар продавця HQ Goods
  • Л. Е***
    Відгук від покупця. Продавець: HQ Goods. Об'єм: 500 мл

    Все гаразд

  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Юлія П***
    Відгук від покупця. Продавець: DT Max. Об'єм: 1 л

    Хороший антисептик, швидка доставка

    Переваги:
    Гель, зручно наносити
  • Горбачева Н***
    Відгук від покупця. Продавець: DT Max. Об'єм: 1 л

    отличній товар вісокого качества