• Формалін 37 % 1 л - зображення 1
Зроблено в Україні
Формалін 37 % 1 л - зображення 1

Опис Формалін 37 % 1 л

Формалін — водний розчин формальдегіду (метиленгликоль), стабілізований метанолом.

Формалін згортає білки і запобігає їх розкладання. Тому він застосовується для дублення желатину при виробництві кинофотопленки, для збереження анатомічних і вологих зоологічних препаратів, використовується при бальзамуванні, як фіксатор мікроскопії, а також як антисептик.

Використовується для виробництва фенолформальдегідних олігомерів.

Фасування: 1л, 5л.

1л = 1,1 кг

Застосовують для дезінфекції тваринницьких приміщень в водних розчинах, у газоподібному стані, у вигляді аерозолів як у чистому вигляді, так і в суміші з іншими засобами. Для дезінфекції приміщень при ящуре, хвороби Ауески, пастерелізі, бешисі свиней, пуллорозе-тифі птахів застосовують 1%-ний розчин формальдегіду, при інфекційному вагініті, паратифі свиней, чуму свиней, віспи овець, мыте коней - 2%-ний, при сибірці - 4%-ний розчин.

Формальдегід застосовують для дезінфекції закритих приміщень. Для цього в металеву або форфоровую посуд наливають 45 вагових частин 40%-ного формаліну) і 22 частини води, а потім додають 30 частин калію перманганату. Персонал залишає приміщення і закриває його. При взаємодії формаліну з калію перманганатом виникає реакція, що супроводжується високою температурою, у результаті чого формалін швидко закипає і випаровується. Для дезінфекції беруть 40-50 мл формаліну на 1 м3 приміщення при температурі 25-30 °С і експозиції 5-6 год. Після цього приміщення ретельно провітрюють.

У пароформаліновій камерах дезінфікують тверду тару (клітини, ящики) і спецодяг (брезент, мішковину, халати, комбінезони, фартухи). У камері створюють необхідну відносну вологість (65-70%) і температуру 60 °С, витрата формаліну 40-50 мл на 1 м3 при експозиції 1 год. Після закінчення дезінфекції для нейтралізації формаліну в камеру вводять половинне від формаліну кількість розчину аміаку (нашатирного спирту) і через 5 хв вміст камери вивантажують. Для дезінфекції приміщень може бути використаний в аерозольному стані формалін з розрахунку 20 мл (40%-ний) на 1 м3 при експозиції 5-6 ч. Для одночасної дезінфекції і дезінсекції беруть формалін з додаванням 5% хлорофосу. Для дезбарье-рів і дезматов застосовують лужний розчин формальдегіду, що містить 3% формальдегіду та 3% їдкого натру.

Для обеззараживания автотранспорта или другой техники в очагах ящура применяется 2%-ный раствор формальдегида или аэрозоли формальдегида из расчета 60 мл 40%-ного раствора формальдегида на 1 м3 помещения при экспозиции 30 мин. В качестве противобродильного средства формалин применяют при тимпа-нии преджелудков, вздутии желудка в форме 1-2%-ного водного раствора. Формалин применяют для консервирования патолого-анатомического материала, вакцин и некоторых сывороток.

Для дезінфекції приміщень кроликоферм використовують 1%-ний розчин формальдегіду, а також аерозолі з 36-40%-ного розчину формальдегіду з розрахунку 10 мл на 1 м3 приміщення при експозиції 6 год, після чого приміщення провітрюють і нейтралізують надлишок формальдегіду розчином аміаку.

Характеристики Формалін 37 % 1 л

Країна реєстрації бренду
Гарантія
  • 12 місяців
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.