Сульфат Магнію фарм. Klebrig 1кг Магній Сірчанокислий 7-ми водний СЛФТМНГ-1

Код:  269956381

Опис Сульфат Магнію фарм. Klebrig 1кг Магній Сірчанокислий 7-ми водний СЛФТМНГ-1

Також відома як: Сульфат магнію / магній сірчанокислий 7ми водний / Сульфат магнію

Вміст основної речовини: 99.75%

Хімічна формула: MgSO4*7H2O

Характеристики: фарм. в/с стандарт Е. Р 7.0

Фасовка: zip-пакет 1кг

Зовнішній вигляд: білі кристали

Виробник: Китай

Застосування.

У сульфату магнію ТМ Клебріг з таким високим рівнем очистки зазвичай головний напрямок застосування – це медицина. А саме, його використовують як ефективний препарат для лікування ожиріння, в якості проносного або при необхідності прояву магнієвого стресу (спрямоване зміна балансу магній-калієвого гомеостазу). Речовина застосовується найчастіше у формі 25%-ного розчину. Аналогічне використання сульфату магнію у ветеринарії.


Будівництво
. Компонент магнезильного цементу – різновид в'язкої будівельної суміші на основі оксиду магнію, розчиняється, зокрема, сульфатом магнію, який дозволяє досягти більшої водостійкості.


Целюлозно-паперова промисловість
. Слугує наповнювачем та покращуючим компонентом. Завдяки сульфату магнію підвищується збереженість і якість паперу. При цьому вона наділяється вогнестійкими властивостями.


Протипожежні засоби
. Входить до складу вогнетривкої просочення різних матеріалів.


Побутова хімія
. Служить компонентом у виробництві синтетичних миючих засобів, а саме – стабілізатором з'єднань, що забезпечують перекисні процеси.


Виробництво текстилю
. Сульфат магнію ТМ Клебриг використовується в якості наповнювача для матеріалів. Його присутність обтяжує шовк і бавовна. Застосовується для потрави під час фарбування і відбілювання текстилю.


Обробка шкір
. Застосовується при дубленні натуральної шкіри.


Хімпром
. Сировина для одержання оксиду магнію.


Лабораторне застосування
. Сульфат магнію ТМ Клебриг необхідний для просушування спеціальних розчинників.


Інше
. Порошок сульфату магнію додається при облаштуванні покриттів дорожнього або аеродромного полотна.


Сільське господарство
. Сульфат магнію семиводный ТМ Клебриг – магнієве складне добриво. Зручно тим, що при зберіганні не злежується, а також не містить хлору, що важливо при підгодівлі різноманітних культур. Легко змішується з іншими добривами, що дозволяє проводити комплексну обробку рослин. Сірчанокислий магній відомий високим вмістом магнію (17%) і сірки (13%).

Сульфат магнію високої міри очищення, і завдяки зв'язаній воді хороший для позакореневого підживлення. Він більш м'яко впливає на рослини, сприяючи повному засвоєнню магнію та сірки. Сірчанокислий магній ТМ Клебриг вносять у відкритий і закритий грунт, найчастіше використовують в сільському господарстві та декоративному квітникарстві. Він сприяє нагромадженню білка в сухій речовині плодів і насіння, покращуючи їх якість. Підвищує вміст цукрів і крохмалю, жирів, аскорбінової кислоти, ефірних масел і інших речовин, необхідних для сприятливого визрівання плодів. Крім цього, магній важливий для різних обмінних процесів фотосинтезу, оскільки входить до складу хлорофілу. Особливо благотворно впливає на сходження насіння, їх стійкість до несприятливих умов і патогенів.

Це добриво універсального типу – підходить для систем поливу, для скопування та інших видів обробки. Рекомендується використовувати в поєднанні з розчином карбаміду (сечовини) за технологією обробітку окремо взятих культур.


Рекомендації щодо пропорцій
.

-огірки, томати - передпосівна обробка 10 г / м2, кореневе внесення 30 г / л води, обприскування листя 15 г / 10 л;

-буряк, морква, капуста - передпосівна обробка 15 г / м2, кореневе внесення 35 г / л води, обприскування листя 20 г / 10 л;

-картопля - внесення при посадці бульб 15-20 г / м2;

-плодові дерева - при висадці саджанців 30 г / м2, внесення під корінь щороку 25 г на 10 л води, при цьому молодим деревцям відводять 5 л отриманого розчину, дорослим - 10 л;

-ягідні чагарники - при висадці саджанців 20-25 г / м2, внесення під корінь щороку 15 г на 10 л води, при цьому на кожен кущ покладається 2-3 л розчину.


Передозування магнієм - вмістдобрива рослинам не загрожує, оскільки влони засвоюють речовину в потрібній Їм кількості.

Характеристики Сульфат Магнію фарм. Klebrig 1кг Магній Сірчанокислий 7-ми водний СЛФТМНГ-1

Країна-виробник товару
Країна реєстрації бренду
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.