Це неймовірне спілкування почалося 1992 року. Автор у розпачі написав листа Богу. І Бог відповів! ”Бесіди з Богом” - одна із найсенсаційніших книжок нашого часу. Важко вигадати якесь важливе питання, на яке тут не було б відповіді. У першій книзі ”Бесід” йдеться здебільшого про особисті проблеми кожної людини. Ми дізнаємося відповіді на такі вічні питання, як ”Навіщо я тут”, ”Чому світ саме такий і чи можу я його змінити”, ”Хто є Бог”. і т. д. У другій книзі діалог переходить на глобальні проблеми. Бог відповідає на питання про природу душі, смерть і реінкарнацію, про інші цивілізації та можливе майбутнє Землі. ”Бесіди з Богом” крок за кроком підкорюють світ, дедалі більше сприймаючись як Біблія третього тисячоліття. Причому перед нами не чергові Заповіді Господа своєму рабові, але розмова старшого брата, що любить, з молодшим.
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!