Інкубатор побутовий "Наседка ІБМ-100" на 100 яєць з механічним переворотом і посиленим корпусом користується попитом у тих, хто займається інкубацією, завдяки простоті у використанні, надійним комплектуючим, високій якості збірки та хорошим показникам виводимості.
Обігрів у період інкубації забезпечується двома лампами розжарювання потужністю 40 Вт кожна, контроль над їхньою роботою здійснюється за допомогою надійного терморегулятора. У кришці інкубатора передбачено два віконця для візуального спостереження за процесом інкубації. Підтримання вологості відбувається за рахунок природного випаровування – для цього передбачена спеціальна ємність для води, яка кріпиться до стінки інкубатора "Наседка ІБМ-100". Важливо слідкувати, щоб ємність не залишалася порожньою.
Цей інкубатор обладнаний інноваційним цифровим терморегулятором для точного підтримання заданої температури, що критично важливо для успішного виведення пташенят. Механічний переворот яєць забезпечує необхідну регулярність і рівномірність у перевертанні яєць, збільшуючи шанси на успішне вилуплення.
Переворот яєць здійснюється за допомогою решітки, в яку вони закладаються між прутами. Для перевороту решітка оснащена шнурками: при натягуванні одного з них конструкція починає рухатися, забезпечуючи плавне перекочування яєць.
Стандартна решітка, що входить у комплект інкубатора, оптимізована для інкубації курячих і качиних яєць. Для гусячих і індичих яєць рекомендується використовувати решітку більшого розміру, а для перепелиних – дрібнішу решітку.
Корпус цієї моделі "Наседка ІБМ-100" міцний: він виготовлений із пінополістиролу і додатково посилений металевим захистом зовні та по всіх кутах.
| Бренд | Наседка |
| Місткість яєць | 100 |
| Споживана потужність Вт, не більше | 50 |
| Живлення від мережі, В | 220 |
| Матеріал корпусу | Пінопласт, спресований у прес-формі високої щільності |
| Нагрівальний елемент | Лампи розжарювання (2 шт.) |
| Можливість роботи від акумулятора | Ні |
| Тип перевороту яєць | Механічний |
| Конструкція корпусу | Литий |
| Кількість ярусів закладки | 1 |
| Цифровий дисплей | 1 |
| Наявність овоскопа | Ні |
| Вага, кг | 2.8 |
| Габарити | 62х43х26 см |
| Гарантія | 12 міс. |
| Країна-виробник | Наседка (м. Харків) |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
| Тип термометра | Цифровий |
| Тип регулювання | Кнопки "більше/менше" |
| Діапазон регулювання температури, °C | 30 – 40 |
| Точність регулювання температури, °C | 0.1 |
| Візуальний контроль | 2 вікна |
| Сигналізація при критично низькій або високій температурі | ні |
| Механізм регулювання вологості | Кількістю заповнених канавок лотка з водою і відкр/закр вент. отворів |
| Відображення вологості | За запітнінням вікон |
| Сигналізація при критично високій або низькій вологості | Ні |
| Отвір для додавання води | Ні (потрібно відкривати кришку) |
| Наявність захисної решітки вентилятора | Ні |
| Вентиляційні отвори | 2 шт. із заглушками |
| Кількість вентиляторів | 0 |
| Механізм перевороту | Рамковий (рухлива решітка штовхає і перекатує) |
| Привід механізму перевороту | Важіль повороту |
| Відображення часу до перевороту яєць | Ні |
| Швидкознімний механізм перевороту | Так |
| Курячих | 80 |
| Мускусної качки | 75 |
| Пекінської качки | 69 |
| Індичих | 57 |
| Гусячих | 41 |
| Перепелиних | 207 |
| Курячих | 100 |
| Мускусної качки | 93 |
| Пекінської качки | 86 |
| Індичих | 71 |
| Гусячих | 51 |
| Перепелиних | 257 |