Калій хлористий Klebrig 1кг Харчова добавка Е-508 КЙхл-1

Код:  279325988

Опис Калій хлористий Klebrig 1кг Харчова добавка Е-508 КЙхл-1

Калій хлористий - 1кг харчова добавка E508

ТМ "Клебріг"

Також відомий як:

Калій хлористий, калієва сіль соляної кислоти, хлорид калію, соляноксілий калій, сильвин

Вміст основної речовини: 99,6%

Хімічна формула: KCl

Характеристики: Харчова добавка E-508

Фасовка: zip-пакет 1кг

Зовнішній вигляд: кристалличность порошок

Виробник: Китай, Shuren

Калій хлористий ТМ Клебріг застосовується:

-Харчова промисловість

- Сільське господарство

- Медицина

- Хімпорм

- Промисловість

- Бурове справу

- Фізика хвиль

- Радіоактивна фізика

Застосування Калію хлористого ТМ Клебріг.

Харчова промисловість.

Хлористий калій харчової використовується в якості добавки Е508. Служить доповненням до звичайної кухонної солі, такий продукт має назву «сіль з пониженим вмістом натрію», яка використовується в дієтичному харчуванні. Е508 відноситься до групи емульгаторів і стабілізаторів - регулює в'язкість виробів, забезпечує їм збереження в певному виді. Замінник кухонної солі, желюючий агент в кондитерських виробах.

Е508 перешкоджає злежуванню молочного порошку, використовується у виробництві згущеного молока, вершків, сухих молочних сумішей, сирів, ковбасних виробів, консервації, дієтичних продуктів, що виключають вміст кухонної солі. Застосовується для вирощування кормових і хлібопекарських дріжджів.

Сільське господарство.

Поширена калійне добриво з високим вмістом калію - 58-60%. Зазвичай вноситься під оранку, а на легких ґрунтах - під культивацію.

Завдяки швидкій розчинності, легко проникає в глибокі шари грунту і всмоктується корінням. У добриві використовуються різні микродобавки (бор, цинк, мідь), в залежності від вимогливості оброблюваних культур і стану грунту. Найчастіше застосовується гранульована або крупнокристаллическая форми. Змішані мінеральні добрива, вироблені на основі хлористого калію, містять три основні елементи живлення рослин.

Особливості внесення в грунт:

добриво розміщують в добре зволоженому шарі грунту, оскільки деякі рослини погано переносять хлор, тому потрібно сприяти його вимивання;

як припосівного внесення (одночасно з посівом або посадкою) використовується в травні, потім все літо як підгодівля в період вегетації і в вересні слід основне внесення, наприклад, під зяблеву оранку для хлорофобних культур;

деякі рослини негативно реагують на присутність хлору і знижують врожайність при його надлишку - це картопля, виноград, тютюн, інші пасльонові - але потребують калії, тому необхідно чітко розраховувати дозу;

багато овочеві культури навпаки, мають потребу у великій кількості калію при практично байдужому ставленні до хлору - це буряк цукровий та кормовий, бобові та ін. - до них добриво додається в більш масштабних дозах;

трави і злаки, соняшник лише трохи потребують хлор-калієвої підгодівлі, на такі посадки добриво можна витрачати в набагато менших обсягах.

Хлористий калій добре поєднується з фосфорними і азотними добривами. Підходить для догляду не тільки за городніми посадками, але і кімнатними рослинами. Після внесення добрива вегетативні частини стає густішим, формуються великі плоди, рослини виглядають більш здоровими, стають витривалими і стійкими до зміни умов, інфекцій, перепадів температур.

Рекомендації щодо кількісного застосування:

60-80 кг / га для злакових;

140-180 кг / га для овочевих.

Необхідно враховувати тип грунту, найбільш багаті природним калієм глинисті грунти (до 3%), на торф'яних ґрунтах він практично відсутній.

Найпоширеніша інструкція із застосування хлористого калію для городнього застосування: 30 г порошку розчинити в 10 л води і використовувати під час перекопування.

Зразкові дози: картопля, томати - 100 г сухої речовини на 10 м2, садові плодові дерева - по 150 г сухої речовини в період визрівання плодів; огірки - 0,5 л розчину під кожен кущ 2-3 рази за теплий сезон. Багато городників воліють періодично додавати невеликі дози хлористого калію під час поливу, розподіляючи таким чином всю дозу рівномірно протягом сезону.

Медицина. Інгредієнт препаратів, що призначаються при серцево-судинних захворюваннях, служить для зміцнення серцевого м'яза. Застосовується для регулювання стану внутрішніх середовищ організму, для нормалізації білкового синтезу. Входить до складу лікувально-профілактичних солей.

Хімпорм. Сировина для отримання гідроксиду калію електролітичним способом, а також металевого калію, хлору. Застосовується в побуті як пом'якшувач води, у виробництві бутильованої води. Служить еталоном для визначення здатності розчинів до електролізу. Використовується при виробництві шкірозамінника, штучного каучуку,

Промисловість. Використовується в синтезі органічного палива, як флюс для алюмінієвої зварювання.

Бурове справу. Під час побудови або ремонтних робіт на свердловинах додається в бурові розчини для пригнічення.

Фізика хвиль. У голографії кристали хлористого калію використовуються як основа для отримання голограм

Характеристики Калій хлористий Klebrig 1кг Харчова добавка Е-508 КЙхл-1

Група реактивів
Країна-виробник товару
Країна реєстрації бренду
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.