День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Дезінфікуючий озонованою оливкова олія для тварин Iv San Bernard ATAMI Ozonized Olive Oil 300 мл - зображення 1

Дезінфікуючий озонованою оливкова олія для тварин Iv San Bernard ATAMI Ozonized Olive Oil 300 мл

Код:  281004398

Є в наявності

3 833

3 066

+5% бонусних ₴ при оплаті Карткою Rozetka
Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 511  x 6
Оплата частинами від ПриватБанк
ПриватБанк
від 1022  x 3
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 1022  x 3
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 1022  x 3
Покупка частинами monobank
monobank
від 1022  x 3
Плати частинами від izibank
IziBank
від 1022  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 1022  x 3
Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard (RozetkaPay), Передплата на картку продавця, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Оплата частинами від ПриватБанк, А-Банк. Плати частинами, ПУМБ: Сплачуйте частинами, Покупка частинами monobank, Плати частинами від izibank, ОТП Банк: Оплата частинами
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Біологічно чисте оливкове масло, збагачене, озоном володіє широким спектром дії: перешкоджає запаленню, насичує вільним киснем шкіру тварин, усуваючи практично весь спектр патогенних бактерій і грибів, бореться з вільними радикалами, забезпечує глибоке зволоження шкіри і шерсті. Захищає від UVA, UVB, IR променів.

Склад: Озонованою оливкова олія 100%.

Застосування: Змішати 5 мл дезинфікуючого озонованої оливкової олії ATAMI з порцією шампуню, відповідного за типом шерсті. Увага: шампунь стає матовим і не піниться. На зволожену шерсть тварини рівномірно нанести суміш шампуню і масла акуратними круговими масажними рухами, слідуючи по росту вовни, залишити на 5 хвилин, потім ретельно змити теплою водою і застосувати кондиціонер, відповідний за типом шерсті, в порцію якого необхідно попередньо додати 5 мл дезинфікуючого озонованого масла ATAMI.

ТІЛЬКИ ДЛЯ ЗОВНІШНЬОГО ЗАСТОСУВАННЯ.

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!