- Виктория Ф***Відгук від покупця. Продавець: October
Брала на подарунок, імениннику сподобався!
Пакування стильне, дерев'яна коробка з логотипом де можна зберігати прикрасу. - ИринаВідгук від покупця. Продавець: October
Дуже дякую, підвіска чудово виглядає. Консультанти гарно знають свій товар, швидко зв‘язались, якісно запакували
- Переваги:
- Швидка відправка, висока якість
- Недоліки:
- Немає
- Ольга С***Відгук від покупця. Продавець: October
Дуже дякую! Дуже красиво! Швидко зв'язалися, проконсультували та відправили!
- Жанна О***Відгук від покупця. Продавець: October
Замовлення виконано швидко, гарна комунікація продавця.
- Переваги:
- Дуже гарний, мужній, чудово зроблений і прекрасно оформлений.
