Багатогранністю, невловимим шармом і чарівністю підкорюють підвіски та кулони, які вважаються одними з найперших ювелірних прикрас. Спочатку їх наділяли містичним сенсом, використовували як обереги від злих духів і талісмани. Поступово вони перетворилися на стильні штучки з практичним і декоративним призначенням. Сьогодні майстри свого діла докладають усіх зусиль, щоб ці вироби були витонченими й елегантними або розкішними й ефектними. Маленькі штрихи до образу можуть дуже багато розповісти про своїх власників, підкреслюючи жіночність і витонченість, виступаючи яскравими акцентами або, наприклад, висловлюючи статус. Правильно підібрані, вони здатні додавати перлинку, перетворювати найскромніше вбрання і ставати потужним б'юті-інструментом для самовираження.

Що в них спільного та в чому різниця

Сучасні бренди пропонують різноманітні моделі, які приємно дивують стильним виготовленням і якісними характеристиками. Вони бувають тендітними й більш масивними, з камінням, з ланцюжком і на волосіні, парними з двох половинок і з іменами, від круглих і квадратних до фантазійних, спеціальних для закоханих і для найкращих подруг. Краса щоденно й у разі особливих випадків гарантована дивовижним різноманіттям, у яке вкладаються емоції, знання та сили. Це спільна риса підвісків і кулонів, які розрізняються за безпосереднім призначенням. Перші заведено підвішувати до чого-небудь, зазвичай до ланцюжків або браслетів, а другі — носити виключно на шиї як самостійну прикрасу, на тому ж ланцюжку або шнурку.

Що характерно для сучасного виготовлення

Надширокий асортимент дає змогу купити кулони та підвіски із найрізноманітніших матеріалів, але до найпопулярніших належать:

 • срібні — мають дивовижну властивість завжди мати шикарний і вишуканий вигляд, але водночас не впадають в око, підходять до будь-якого вбрання і додають витонченості, оточені серпанком містики та загадковості, адже з давніх часів срібло пов'язували із силами природи;
 • золоті — класика ювелірного жанру, яка не виходить із моди, має особливий шарм, здавна вважається найпотужнішим амулетом для залучення удачі, багатства та процвітання, допомагає боротися зі стресом і депресією, вселяє впевненість у власній привабливості та можливостях;
 • платинові — виділяються незвичайною, благородною красою завдяки звабному сірувато-білому блиску, набагато важчі й міцніші, ніж інші, тому їм не страшні подряпини та механічні пошкодження.

Численні ультрасучасні підвіски та кулончики інкрустуються дорогоцінними та напівдорогоцінними мінералами, випускаються як із діамантом, так і з місячним каменем. Трендом останніх сезонів є помітна інкрустація багатоликими топазами, загадковими смарагдами, чуттєвими рубінами та блискучими сапфірами. Підбирати вставку дизайнери радять за зовнішніми даними, віком і статусом. Наприклад, для юних леді більше підходить блакитний топаз та інші прозорі, чисті камені. Вимогливим дівчатам рекомендований сапфір, а діловим леді — рубін, що підкреслює статус.

Різноманіття підвісків і кулонів на сайті ROZETKA

У каталозі інтернет-магазину представлено безліч виробів, що відповідають найбільш вимогливому та витонченому смаку. Лаконічні й елегантні творіння є сусідами з яскравими, об'ємними та чарівними. Серед цієї розкоші є і класика, і модерн, й авангард, спеціальні пропозиції як для жінок, для чоловіків, так і для дітей. Широка колірна гама рясніє не тільки сріблястими, жовтими та золотистими відтінками, але й білими, чорними, червоними, сірими, рожевими. Тематика, форма й оригінальні доповнення також обмежені лише фантазією майстрів:

 • національна символіка,
 • знаки Зодіаку,
 • написи I love you та Best Friends,
 • хрестик,
 • серце
 • літак
 • зірка Давида,
 • ангел,
 • підкова,
 • Сонце,
 • буква,
 • Місяць,
 • ножиці,
 • Інь Ян.

Поряд зі стандартними виробами випускаються готові комплекти з ланцюжком, волосінню і шнурком, які можна носити окремо або комбінувати з іншими аксесуарами. Деякі чудово підходять для неформальних подій, інші ідеально доповнюють святкові образи. Докладний опис, фото та відгуки допоможуть зробити вдалий вибір ювелірних прикрас для себе або на подарунок. Якщо хочеться зробити приємний сюрприз, можна замовити адресну доставку. Докладна інформація — у відповідному розділі.

Показати ще 60 товарів