- Черепивская Е***Відгук від покупця. Продавець: JULight. Колір: Жовтогарячий
Чудовий насичений помаранчевий (гарбузовий) колір, незвичний малюнок самого воску, свічка профарбована повністю і в об'ємі свічки колір рівномірний. Дуже довго та яскраво горить, не чадить, не коптить, запаху при горінні нема.
Стосовно вигоряння свічки "стаканчиком" - спочатку це було цікаво - розглядати візерунки воску в світлі свічки, потім она прогоріла глибше, світло стало тьмяним і я просто зрізала ці стіночки та підкинула їх в зону горіння. Будьте уважні, пальмовий воск - це не парафін, цей воск крихкий. Якщо навичок в вас нема, то щоб не обпектися - зрізайте ці стіночки коли свічка незапалена.
Як висновок - свічки чудові, гарні кольори, суцільне профарбування, цікава структура пальмового воску. Горять дуже довго та створюють затишок в помешканні. За рахунок оригінальних кольорів ці свічки і в незапаленому стані прикрашають інтер'єр. А при горінні вони не коптять і не проливаються.
Особисто я вибрала цей товар на заміну іншому вітчизняному дуже відомому виробнику і не пошкодувала. Про 90 годин горіння свічки заввишки 15 см Plamis говорить правду, це дійсно так. Для мене це рекорд, жоден виробник ще не розрахував так ретельно діаметр свічки та товщину гніту, як це зробив Plamis.- Переваги:
- Чудовий гарбузовий чи помаранчевий колір, незвичний малюнок воску на поверхні, немов різдвяні візерунки на вікнах. Горять дуже довго та яскраво, якісний гніт, не опливають, не чадять.
- Недоліки:
- Немає
- Продавець JULight
Олено, дуже дякуємо за Ваш позитивний відгук!)
- Владислав С***Відгук від покупця. Продавець: JULight. Колір: Блакитний
Хороший продавец, свечку советую !
- Переваги:
- Отличная свеча, долго горит, очень красивая
- Недоліки:
- -- \\ --
- Михаил М***Відгук від покупця. Продавець: JULight. Колір: Синій
В реальности довольно большая свеча и тяжёлая) на фото час горения розтаяло вокруг фитиля только ,покупкой доволен , рекомендую!
- Ольга Б***Відгук від покупця. Продавець: JULight. Колір: Лавандовий
Дуже товста, краще б зробили тонше що згоріла рівномірно
- Недоліки:
- Виграє лише середина
- Продавець JULight
Ольго, дякуємо за Ваш відгук!
Наші свічки мають тривалий час горіння, тому для нормального прогорання (без утворення лунок) свічок потрібно не менше 3,5 годин горіння за один раз. Розміри свічки вказані в характеристиках.
Також, ми маємо і більш тонкі свічки - столові, діаметром 22 мм. Вони не потребують тривалого горіння за одне підпалення свічки.
- Ангелина У***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтогарячий
Я дуже задоволена якістю цих свічок: досі великі (навіть не очікувала), мінімалістичні та головне- не має копоті чи запаху. Вчора получила посилку і ввечері вже насолоджувалась гарним, теплим світлом!
Дуже Вам дякую! Буду замовляти ще!- Представник постачальника
Ангеліно, дуже дякуємо за Ваш позитивний відгук!))
- Кулида Ж***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтогарячий
Чудово якість
- Представник постачальника
Жанна, дуже дякуємо за Ваш відгук!))
- Оля С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Темно-синій
Горить довго. Беру свічки цього виробника вже не в перше.
- Переваги:
- Без сторонніх запахів. Екологічна. Горить середньо, як заявлено в описі. Ціна відповідає якості на 100%.
- Представник постачальника
Ольга, дуже дякуємо за Ваш відгук!))
- Ігор Я***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтогарячий
Просто бомба!!!
- Переваги:
- Вистачає на довго!
- Недоліки:
- Не відчув
- Представник постачальника
Ігор, дуже дякуємо за Ваш відгук!))
- Катерина К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Світло-зелений
Якість свічок чудова, горять рівномірно та довго, не мають ніяких запахів.
Візерунок неймовірний, хочеться постійно розглядати))
Проблем зі свічкою не було, слідкувала за тим щоб стіночки тоншали з усіх сторін однаково, так як свічка стояла поруч з дверима балкону, тягнуло холодом і одна сторона здавалася товстішою. Питання вирішила тим, що час від часу просто прокручувала свічку. Загалом не забувайте наглядати за свічками, якщо хочете щоб вони горіли як треба.- Переваги:
- Рослинний віск, довго горить, немає запаху, візерунок
- Недоліки:
- Немає
- Представник постачальника
Катерино, дуже дякуємо за Ваш відгук!))
- Маргарита О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Кремовий
Купувала на випадок блекаутів, але через їх відсутність використовувала для створення романтичної атмосфери, підійшли чудово)
- Переваги:
- Горить довго і стабільно, не палахкотить, не створює неприємних запахів.
- Недоліки:
- Розетці варто поставити менш засвітлене фото цієї свічки)
- Представник постачальника
Маргарито, дякуємо за Ваш відгук!
Ми, перевіримо фото, та виправимо ті, які погано передають колір свічки!)
- СтеллаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Кремовий
Дуже класна свічка, так сказати "розрив"))
Спалюється рівномірно та довго. Взяла декілька штук , то в квартирі дуже атмосферно, естетично та затишно вийшло. Також шукала саме з пальмового воску, так як цей вид є більш екологічно чистим порівняно з іншими матеріалами.- Переваги:
- Матеріал, гарний колір
- Недоліки:
- Немає
- Представник постачальника
Стелла, дуже дякуємо Вам за відгук!
Нехай свічки приносять тепло та позитивні емоції!)
- МаргаритаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Лавандовий
Дуже гарно виглядає на святковому столі. Взяла лавандову, колір шикарнючий.
Горить добре, плавиться рівномірно, якщо немає сквозняків.
Вистачає надовго.
В темряві світло приємне, при відключенні електрики також може знадобитися .- Представник постачальника
Маргарито, дякуємо за Ваш відгук!)
- Ірина Ч***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Кремовий
Прекрасна свічка. Купила одразу дві - одну собі, одну на подарунок.
Спершу звісно ж перевірила свою. Якістю - задоволена. За цю ціну - це просто супер. Велика, красива, акуратна і горітиме довго, можна й на потенційний блекаут залишити, і просто для комфорту в домі підійде.
Переживала трошки, але горить нормально, нічого не витікає і не тріскається. Горить рівномірно. І виглядає супер)))
Раджу. Братиму ще але вже в іншому кольорі ❤️- Переваги:
- Гарна, довго горітиме, можна купувати на подарунок, багато кольорів на вибір.
- Недоліки:
- Не виявлено.
- Представник постачальника
Ірино, дуже дякуємо за Ваш відгук!)
- Альона І***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Кремовий
Наповнює нашу оселю затишком, відчуваєш себе прекрасно…
- Переваги:
- Довготривале горіння. Чудово доповнить будь який інтерʼєр, створює затишок у квартирі.
- Недоліки:
- Дотримуватись інструкції, в кого маленькі дітки- слідкувати .
- Представник постачальника
Альона, дуже дякуємо за Ваш відгук!)
- Олена М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Кремовий
Найдешевша сировина з якої зліплено це *диво*. Прогорає глибоко вниз швидко за пару годин. Купила 5 го числа. 8го вже половина і вогонь закритий стінками виробу а в тріщини витікає *віск чи парафін чи хто його зна*. За 4 дні свічки майже нема. Це мабуть і є 90 годин. Горить по 4-5 годин. І пропускайте погані відгуки, вже другий відгук пишу.
- Переваги:
- Не має
- Недоліки:
- Переплата за неякісний товар.
- Катерина К***
Ви впевнені, що користувалися свічкою правильно?
Вже близько двох років користуюся свічками цього бренду і нічого подібного не було, завжди чудово горять і по часові довго. - Представник постачальника
Вітаємо, Олено!
Дякуємо за Ваш відгук!
Нам прикро, що Ви отримали такий досвід при використанні нашої свічки. Ми багато працюємо над якістю нашої продукції та намагаємося, врахувати всі можливі варіанти умов, в яких можуть використовуватися свічки. Та все ж є певні правила, недотримання яких може призводити до наслідків, в тому числі і до протікання свічки.
Перед запалюванням свічки переконайтеся, що вона стоїть на рівній поверхні, так як при тривалому нахилі в одну сторону, віск швидше розплавить одну сторону та витече.
Якщо запалюєте декілька свічок одночасно, відстань між ними має бути не менше 5 см.
Уникайте протягів, щоб свічка горіла рівномірно та обов'язково перевіряйте чи немає поруч інших джерел тепла (камін, обігрівачі, кондиціонери і т.д), так як віск буде плавитися швидше по одній стороні, за рахунок порушеного потоку повітря та підвищеної температури.
Якщо ж свічка запалена у приміщенні з низькою температурою повітря, то їй потрібно, значно більше часу для нормального прогорання (без утворення лунок). Рекомендований час горіння для свічок даного діаметру - не менше 3,5 годин, відповідно, у холодному приміщенні цей показник буде більшим.
Якщо у Вас немає можливості приділяти стільки часу свічкам, рекомендуємо використовувати менший діаметр, наприклад, більш тонкі свічки нашого бренду - столові, діаметром 22 мм. Вони не потребують тривалого горіння за одне підпалення свічки.
У разі якщо Ви помітили протікання негайно погасіть свічку, в інакшому випадку, якщо не загасити свічку одразу, віск буде виливатися, гніт оголюватися - із-за чого вогонь ставати вище та сильніше, віск плавитися ще швидше і в більшому об'ємі витікати.
Ми нагадуємо, що будь-які свічки, як джерело відкритого вогню є небезпечними, тому вони завжди повинні бути під наглядом!
Надіємося Ви більше не стикнетеся з подібною ситуацією, а ми в свою чергу будемо приділяти більше уваги інформуванню наших споживачів про правила користування свічками! - Представник постачальника
Катерино, дякуємо за Вашу відповідь!
- Олена М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Кремовий
Свічка за 4 години просто горить у глибину. Тобто стінки високі, а фітиль швидко прогорає та віск стікає у тріщини. 5 го числа принесла свічку мамі додому. Сьогодні 8-е число, від свічки одна назва. Продавець! Ваш товар тільки для краси, а не для вжитку. Купила перший та останній раз.
- Переваги:
- Нема таких.
- Недоліки:
- Переплата за неякісний товар.
- Черепивская Е***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Світло-зелений
Жахлива якість, свічки небезпечні для використання! В них тонкий гніт і спочатку, десь 1.5 години, вона вигоряє стаканчиком 2 см діаметром, а потім в неї тріскається стінка і весь росплавлений віск витікає на все, що знаходиться навколо! На підставку, на меблі, на підлогу. А гніт при цьому починає вигорати як смолоскип, з полум'ям до стелі!
Товар небезпечний, скільки в мене було свічок але такого я не бачила ніколи, щоб 2/3 віску за не кілька секунд виплеснулось на меблі і підлогу. І вперше бачу розтріскані/рвані стінки у свічок. Добре, що все обійшлося. Люди, якщо ви купили цей непотріб, то не запалюйте ні в якому разі! Хай стоїть як декор, але не використовуйте! Вперше бачу розірвані стінки і полум’я до стелі.
І в виробника ще хватає нахабства писати в описі про мінімальний час горіння 3.5 години! Коли через 1.5 години ледь страшне не трапилося! І всі поряд були, а розірвало стінку свічки, і вилився віск миттєво через тріщіну. Зіпсовані меблі і підлога. Віск на поверхні застив і шаром відійшов, а покриття меблів температурою зіпсовано, "дуже дякую" за необхідність замінювати частину підлоги та меблі! Занадто дорого коштує ваша свічка!- Переваги:
- Ніяких
- Недоліки:
- Товар неякісний та небезпечний
- Представник постачальника
Доброго дня, Олено!
Нам прикро, що склалася така ситуація!
Як виробник, ми відповідально відносимося до своєї продукції і до споживачів, тому хотіли б пояснити, чому так могло статися, та надати необхідну інформацію для правильного та безпечного користування нашими свічками.
Важливо, що недотримання цих правил може призвести саме до таких наслідків. Будь-які свічки, як джерело відкритого вогню, є небезпечними, тому вони завжди повинні бути під наглядом.
Свічки потрібно завжди використовувати з відповідним свічником.
Поверхня, на якій стоїть свічка має бути рівною, так як, при тривалому нерівному положенні віск буде розтоплюватися більше з однієї сторони та, відповідно, в якийсь момент може зробити дірку.
Уникайте протягів, щоб свічка горіла рівномірно. Не розташовуйте свічки в безпосередній близькості до іншого джерела тепла (камін, батарея і т.д), так як одна зі сторін буде плавитися швидше. Також, запалені свічки потрібно ставити на відстані одна від одної не менше 5 см.
У разі виникнення подібної ситуації, свічку потрібно негайно загасити. Коли віск витікає, гніт оголюється - вогонь стає вищим та, відповідно - воску стає ще більше і так по кругу.
Свічку котра протекла, можна знову використовувати після повного застигання. Дотримуйтеся всіх правил використання та слідкуйте щоб вогонь горів рівномірно.
Перед запалюванням, можна обламати трішки стіночки, так свічка швидше буде розгорятися. Декілька запалювань дайте їй прогоріти до місця протікання, щоб вона трішки спустилася вниз і Ви оминули це місце.
Дякуємо, Вам за відгук, так як це сигнал для нас, що потрібно краще працювати з наданням інформації про правильне та безпечне використання свічок.
Ми прагнемо досягти таких результатів, щоб свічки приносили тільки тепло, затишок та задоволення!
