Шланг Avci Flex Україна 3/4"
Це 3-хслойный шланг, застосовується для зрошення садів, городів, присадибних ділянок, клумб і подачі води для різних цілей.
Виготовлений з ПВХ (полівінілхлорид) високої якості.
Захищена поверхня PVC, армована нитка і внутрішній гладкий PVC компонуються між собою і створюють поливальний шланг Avci Flex.
Даний шланг має в своєму складі оплетку з синтетичних волокон, що захищає його від перекручування і заламування.
В даному шлангу для поливу використовуються оригінальні рішення. Всередині шланга не утворюються хемогенные відкладення, які перешкоджають протоку води, не йде на злам при зсіданні, а також стійкий до ультрафіолетового випромінювання, що збільшує термін експлуатації виробу від Avci Flex.
Виявляють високу експлуатаційну міцність завдяки текстильного армуванню з перехресним переплетенням.
Робочий тиск до 10 bar.
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!