- Светлана М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Кращій рекомендую,завжди чудовий для дірки.
Представник постачальникаСветлана,
Дякуємо за таку високу оцінку продукції ТМ Koh-i-Noor.
Бажаємо Вам творчих робіт.
- Олена М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Дякую, все прийшло дуже швидко!
Представник постачальникаОлена,
Дякуємо за таку високу оцінку продукції ТМ Koh-i-Noor.
Бажаємо Вам творчих робіт.
- Олена Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Наступного разу будемо купувати на більшу кількість кольорів.
- Переваги:
- Файний пластилін. Не ліпне до рук. Дитина задоволена.
- Недоліки:
- Нема
Представник постачальникаОлена,
Дякуємо за вибір ТМ Koh-i-Noor.
Бажаємо яскравих поробок.
- Тетяна М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
М'який для дитини 2 років. Гарні, яскраві кольори. Маленькі бруски, як для першого знайомства достатньо.
Представник постачальникаТетяна,
Дякуємо за вибір ТМ Koh-i-Noor.
Бажаємо приємного користування.
- Олена Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Пластилін дітям сподобався
- Переваги:
- Хороший пластилін. Не залишає слідів на руках
- Недоліки:
- Не було
Представник постачальникаОлена,
Дякуємо за таку високу оцінку продукції ТМ Koh-i-Noor.
Бажаємо Вам творчих робіт.
- АнастасіяВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Занадто мʼякий, ліпити їм неможливо, фігурки «пливуть»
- Переваги:
- Вартість, кольори
- Недоліки:
- Занадто мʼякий
Представник постачальникаДобрий день.
Легко розминається, не фарбує руки, не липне до пальців. Кольори легко змішуються. Упаковка - картон з пластиковим піддоном. Відповідає європейським стандартам безпеки.
Нам шкода що вам не сподобався Пластилин Koh-i-Noor.
Рекомендуємо спробувати 425001306.
Приємних покупок.
- Виктория З***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Це жах просто. Він дуже мʼякий, липучий та дуже сильно маже руки. Треби мити руки з милом після нього.
- Переваги:
- Немає
- Недоліки:
- Дуже мʼякий, липкий, та кольоровий. Маже руки.
Представник постачальникаВиктория,
Дякуємо за відгук.
Шкода, що наш продукт Вам не підійшов.
Вся продукція Koh-i-Noor має сертифікат іграшкової безпеки, а отже виготовлена з якісних і екологічних матеріалів.
Цей пластилін призначений для найменших, тому він так легко розминається; в склад входять натуральні барвники, тому вони можуть з легкістю залишатися на руках, особливо теплих.
Бажаємо творчих робіт.
- НаталіяВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Це найкращий пластилін! добре тримає форму і не дуже липне до рук. Купую вдруге. Хотілося б кількість кольорів ще більше! Дякую!
- Переваги:
- якість!
Представник постачальникаНаталія,
Дякуємо за вибір ТМ Kite.
Бажаємо яскравих поробок.
- Наталія Н***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Пластилін гарної якості , мякий. Дитині легко ліпити. Обрали для школи і для дому
- Переваги:
- Хороший пластилін,мякий
- Недоліки:
- Немає
Представник постачальникаДякуємо за вибір ТМ Koh-i-Noor.
Бажаємо яскравих поробок.
- AniyaВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Чекаємо на наявність, дуже гарний продукт. Додаю фото.
- Переваги:
- Яскраві кольори і гарний в роботі
- Недоліки:
- Не виявлено
Представник постачальникаAniya,
Дякуємо за таку високу оцінку продукції ТМ Koh-i-Noor.
Бажаємо Вам творчих робіт.
- АннаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Рекомендую. Гарний пластилін. Ціна=якість.
- Переваги:
- рекомендую. Гарний пластилін.
- Недоліки:
- Не виявлено
Представник постачальникаАнна,
Дякуємо за вибір ТМ Koh-i-Noor.
Бажаємо приємного користування.
- Лена С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Лучший пластилин, перепробовали много разных, этот оказался лучшим !!!
- Переваги:
- Мягкий, не красит руки
- Недоліки:
- Нет
Представник постачальникаЛена,
Дякуємо за таку високу оцінку продукції ТМ Koh-i-Noor.
Бажаємо Вам творчих робіт.
- Олена П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Якісний пластилін
Представник постачальникаОлена,
Дякуємо за відгук, бажаємо отримувати задоволення від використання товарів ТМ Koh-i-Noor.
- ГаннаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Рекомендую
- Переваги:
- Гарний, м'який, немає неприємного запаху,яскравий
- Недоліки:
- Ціна
Представник постачальникаГанна,
Дякуємо за вибір ТМ Koh-i-Noor.
Бажаємо яскравих поробок.
- ВіраВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Чудовий пластилін, як на мене. Яскраві кольори, легко ліпиться, приємний на дотик
А для дитини здався занадто м'яким.
Представник постачальникаВіра,
Дякуємо за таку високу оцінку продукції ТМ Koh-i-Noor.
Бажаємо Вам творчих робіт.
- Диана Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Отличный пластилин
- Эльмира Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Якісний
- Переваги:
- Яскраві кольори
- Недоліки:
- Немає
- Елена Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Купую не вперше саме цей пластилін. З цією фірмою познайомилась ще у садочку. З того часу лише цей і купую.
- Переваги:
- Кольори,якість
- Недоліки:
- Відсутні.
Представник постачальникаЕлена,
Дякуємо за довіру до ТМ Koh-i-Noor.
Бажаємо отримувати задоволення від ліплення.
- Виктория К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Недоліків не має
- ЛесяВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Найкращий
- Екатерина П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Классный , набрала с запасом
- Недоліки:
- Чуть воняет
- Кристина З***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Довго шукала дітям пластилін для школи. Цей, на мою думку, ідеальний. Не велика коробка, багато яскравих кольорів, не жирний і без різкого запаху. Також порадувала акційна ціна, в магазинах майже вдвічі дорожче.
- Жанна С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Мягкий. Лёгкий у работе
- Переваги:
- Цвет, цена, качественный
- Недоліки:
- Нет
- Галина Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Пластилін хороший, до рук не липне, м'який.
- Переваги:
- М'який, дитині зручно працювати на уроці
- Недоліки:
- Маленькі кучочки
- Екатерина Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Покупала дочке в школу, очень нравится. Мягкий, яркие цвета, не красит руки и не липнет сильно к рукам.
- Переваги:
- Яркие цвета, не липнет, не воняет, не красится
- Недоліки:
- Пока нет
- Анна Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Понравилось что пластилин мягкий и яркий, дети с удовольствием лепят. Но использовать нужно на спец доске для лепки, т. к. оставляет следы на столе (особенно тёмные цвета)
- Переваги:
- Яркий, мягкий
- Недоліки:
- Остаются следы на столе
- Виктория Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Начиталась отзывов и заказала для детского сада. По факту, ужасный!!! Цвет остаётся на руках, это неприемлемо для пластилина. Не рекомендую этот пластилин
- Переваги:
- Мягкий
- Недоліки:
- Остаётся на руках, красит руки
- АллаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Приятный на ощупь, хорошо лепится, не прилипает к рукам.
Берём не первый раз,)
Единственное, упаковка иногда мятая приходит.- Переваги:
- Всё
- Недоліки:
- Нет
- НатальяВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Отличный мягкий пластилин, удобный в использовании- яркий.
- НатальяВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Покупали в школу. все отлично, дети довольны.
- АллаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Мягкий, приятный пластилин. Ребенку нравится им лепить. Заказываем уже не первый раз.
- Недоліки:
- Нет
- Вікторія М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Пластилин классный. Мягкий. Яркий. Без противного запаха
- Наталия Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Пластелін дуже легко мнеться,для дитячих ручок саме те що треба. До рук не липне та не красить.
- Переваги:
- М'який, не липне до рук
- Недоліки:
- Немає
- Константинов Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Плвстилин супер! Хорошо лепиться, быстро становиться мягким.
- Переваги:
- Начинает быстро выполнять свою функцию.
- Недоліки:
- Ненашёл.
- Виталина К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Пластилін сподобався, гарні кольори
- Наталія К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Пластилін дуже гарний кольори яскраві брали на садочок нарікань немає діти ліплять
