Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Льодоруб Camp Cassin X-Light Adze 50 cm - зображення 1

Льодоруб Camp Cassin X-Light Adze 50 cm

Код :  292955088

Є в наявності

9 073

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 1513  x 6
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 3025  x 3
Покупка частинами monobank
monobank
від 3025  x 3
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 3025  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 3025  x 3
  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата на рахунок продавця, Передплата на картку продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Кредит
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

X-Light - найбільш підходяща сокира для низькокутної місцевості, типова для легких і швидких технічних сходжень. Дві різні конфігурації головки (тесла та молоток) дозволяють ідеально оптимізувати інструмент для досягнення мети. Вал з одним вигином оптимізований під кут різця для надійної роботи на альпійському льоду та для використання як опори. Отвори для карабіна на голові та шипі підходять для традиційних темляків або шнурків. Трисекційна рукоятка може бути зібрана точно відповідно до рельєфу місцевості за допомогою верхньої цибулі, яку можна переміщати без інструментів. Це також підвищує механічну стійкість до певних навантажень на кожну частину ручки. Компоненти молотка і тесла мають форму для зручного захоплення, а різець не має зубців поряд з валом, що ще більше підвищує комфорт і допомагає обмежити знос рукавичок.

Особливості

  • Головка зі сплаву алюмінію гарячого кування дзьоб & лопатка.
  • Ддзьоб (тип Т) їхньої хромованої сталі та рукоятка (тип Т) з алюмінієвого сплаву 7075-T6 (CE-UIAA тип 2).
  • Отвори для карабіну в голівці та штичку.
  • Курок X-Trigger Fast швидко регулюється без інструмента.
  • Знімний багнет зі сталі.
  • Знімний низ рукоятки X-Alp має зручний хват і може бути замінений рукояткою та штичком від інструменту X-Dry для льодолазіння без темляка.
  • Лопатка з нержавіючої сталі.

Характеристики

  • Вага: 520 г
  • Розмір: 50 см
  • Матеріал дерева: алюміній.

Характеристики

Тип
Додаткові характеристики
  • Алюміній, Сталь

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!