День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Програвач вінілу Denon DP-400 - зображення 6
Програвач вінілу Denon DP-400 - зображення 1
Програвач вінілу Denon DP-400 - зображення 2
Програвач вінілу Denon DP-400 - зображення 3
Програвач вінілу Denon DP-400 - зображення 4
Програвач вінілу Denon DP-400 - зображення 5
Програвач вінілу Denon DP-400 - зображення 6
Програвач вінілу Denon DP-400 - зображення 1
Автоматика
Привод

Програвач вінілу Denon DP-400

Код:  301844413

Є в наявності

29 920

25 432

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 8478  x 3

Колір: White

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard (RozetkaPay), Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Передплата на картку продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 12 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Програвач вінілових дисків Denon DP-400 Оживіть пристрасть до вінілу за допомогою Hi-Fi програвача Denon DP-400 з автоматичним датчиком швидкості для точного відтворення звуку. Суворий, але витончений дизайн відмінно поєднується з моделями компанії виконаними в сучасному стилі Denon Design Series. Вигнутий S-подібний важіль тонарма та обтяжений опорний диск з ремінним приводом, що обертається зі швидкістю 33⅓, 45 або 78 обертів за хвилину, відтворюють ваші диски з високою точністю та деталізацією. Підключіть DP-400 до будь-якого підсилювача або системи з аналоговими входами через вбудований фонокоректор і насолоджуйтесь музикою, яка відповідає якості та звучання оригінального запису.

Міцна конструкція

Міцна конструкція програвача забезпечує як міцність, так і високу густину, необхідну для відтворення детальної, позбавленої паразитних резонансів музики. Товсті стінки корпусу та обтяжене блюдо забезпечують оптимальну опорну поверхню для вашої вінілової колекції, зменшуючи вплив зовнішніх вібрацій. З'єднайте DP-400 з іншими пристроями серії Denon Design, щоб отримати надійну аудіосистему високої роздільної здатності.

Ексклюзивна знімна пилозахисна кришка

Знімна пилозахисна кришка відрізняється сучасним дизайном, підвищуючи загальну естетику DP-400, а також усуваючи проблеми, що впливають на якість музики, властиві незнімним кришкам. Використовуючи базу, що додається, як стенд для альбомної обкладинки, ви можете розмістити на ній вертикально саму пилозахисну кришку і з гордістю продемонструвати її друзям і сім'ї.

Фонокоректор

Вбудований фонокорреткор створює відкриту, обволікаючу звукову сцену, яка пожвавлює вашу заповітну колекцію вінілу, зберігаючи при цьому вірність оригінального запису. Підключайте його безпосередньо до AV-ресивера або інтегрованого підсилювача, які не мають вбудованого фонокорректора.

Спеціально розроблений тонарм

DP-400 укомплектований ретельно спроектованим вигнутим тонармом з автопідйомом та зупинкою відтворення. Коли вініловий диск досягає кінця відтворення, тонарм автоматично піднімається та повертається у своє паркувальне положення, зберігаючи завдяки цій функції поверхню вашого диска. Вигнута конструкція тонарма також зменшує гармонічні спотворення, забезпечуючи кришталево чистий звуковий сигнал.

Технічні характеристики плеєра Denon DP-400

  • Тип: аналоговий дисковий програвач
  • Тип приводу: ремінний
  • Двигун: постійного струму
  • Управління тонармом: напівавтомат (тільки автоматичне піднесення та повернення)
  • Швидкості обертання: 33 ⅓, 45, 78 об/хв (електронне перемикання)
  • Опорний диск: алюміній
  • Підшипник: метал
  • Wow/Flutter: ±0.08% (WRMS)
  • Частотний діапазон: 20 Гц – 20 кГц
  • Сигнал/Шум: 65 дБ
  • Тонарм: S-подібний динамічно збалансований
  • Картридж: MM (змінна голка CN-6518)
  • Вихідна напруга: 2.5 мВ @ 1 кГц / 150 мВ @ 1 кГц (з увімкненим еквалайзером)
  • Цифровий запис: ні
  • Вбудований фоноеквалайзер: так
  • Розміри (Ш х В х Г): 414 x 132 x 342 мм
  • Вага: 5.8 кг
Варіація швидкості ±0.08%
Вага 5.8 кг
Вбудований фонокоректор є
Картрідж MM
Матеріал опорного диска алюміній
Модель бази DP-400
Мотор DC
Перемикання швидкостей електронне
Розміри 414 x 132 x 342 мм
Швидкості обертання 33⅓, 45, 78
тип приводу ременної
Управління тонармом напівавтоматичне

Характеристики

Тонарм

Форма тонарма

Картридж

Тип картриджа в комплекті
Автоматика
Привод
Додаткові характеристики
  • Автовоспроизведение, Автостоп, Антискейтинг, Встроенный фонокорректор, Регулируемый противовес
Колір
  • White
Гарантія
  • 12 місяців

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 0/5
на основі 1 відгук
  • 5 зiрок
    0 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Олег П***
    Продавець: Mh_Msc. Колір: Black

    Проблему вирішено

    Шикарний програвач. Виправдав і перевершив усі сподівання. Одразу видно, що якісна річ, яка довго прослужить.

    Окрема подяка продавцю. Замовляв прямісінько перед НР, відправили на наступний день, дуже оперативно! Дякую!

    Переваги:
    Звук; Якість збірки; Комплектація; Матеріали.
    Недоліки:
    Поки не знайшов.