Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Игровая Клавиатура Hator Rockfall EVO kailh optical black - зображення 8
Игровая Клавиатура Hator Rockfall EVO kailh optical black - зображення 1
Игровая Клавиатура Hator Rockfall EVO kailh optical black - зображення 2
Игровая Клавиатура Hator Rockfall EVO kailh optical black - зображення 3
Игровая Клавиатура Hator Rockfall EVO kailh optical black - зображення 4
Игровая Клавиатура Hator Rockfall EVO kailh optical black - зображення 5
Игровая Клавиатура Hator Rockfall EVO kailh optical black - зображення 6
Игровая Клавиатура Hator Rockfall EVO kailh optical black - зображення 7
Игровая Клавиатура Hator Rockfall EVO kailh optical black - зображення 8
Игровая Клавиатура Hator Rockfall EVO kailh optical black - зображення 1
Тип клавіатури
Під'єднання

Игровая Клавиатура Hator Rockfall EVO kailh optical black

Код:  307674483

Немає в наявності

2 179

Колір: Чорний

Тип механічних перемикачів: Kailh Black

 
Гарантія. 12 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Когда твоя клавиатура — это твое преимущество!

В HATOR Rockfall EVO классический форм-фактор и дизайн сочетаются с инновационными технологиями. В одной клавиатуре мы объединили все, что действительно имеет значение в игре: предельную скорость реакции переключателей, высокую надежность корпуса и потрясающую подсветку.

Характеристики

Тип клавіатури
Під'єднання
Підсвітка клавіш
Колір
Інтерфейс
Тип механічних перемикачів
  • Kailh Black
Країна-виробник
Ресурс натискання клавіш
  • 50 млн
Тип паковання
  • BOX
Колір букв кирилиці
  • Залежно від підсвітки
Корпус
  • З металевою панеллю
Довжина кабелю
Країна реєстрації бренду
  • США
Гарантія
  • 12 місяців

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Останню версію ПО, якщо це передбачено, можна завантажити на офіційному сайті виробника.

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.5/5
на основі 191 відгук
  • 5 зiрок
    71 оцінок
  • 4 зiрок
    25 оцінок
  • 3 зiрок
    8 оцінок
  • 2 зiрок
    3 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Денис С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Тип механічних перемикачів: Kailh Optical Black. Розкладка: Англійська / Російська / Українська

    Клавиатурой пользуюсь уже пол года, активно.
    Могу сказать вот что
    ПО - просто сказка. Можно настраивать что угодно и как угодно.
    Ход клавиш слегка как это сказать... Мягковат, ибо когда я засыпаю за игрой или работой едва пальцы лежат на клавиатуре они продавливают их и персонаж идёт или что - то желает уже во время того, пока я сплю) так же могут быть нажатия когда ты думаешь что кнопка не нажмется, а она нажимается. Ну это понятно мелочи, ко всему можно привыкнуть
    Ничего не отвалилось, не скрипит и не свистит. Качество на высоте
    Отличная клавиатура за свои деньги
    Возможно даже лучшая.
    Следующую клавиатуру как придет в негодность - возьму такую же

    Переваги:
    Цена, ПО, качество
    Недоліки:
    Не нашел
  • Антон К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Тип механічних перемикачів: Kailh Optical Black. Розкладка: Англійська / Російська / Українська

    Дууууже класна клавіатура, дуже задоволений. Користуюсь вже більше місяця, тому можу описати всі плюси та недоліки цієї клави.
    По-перше це оптосвітчі, дуже класна технологія. Нічого не деренчить не гримає але працює. Звук роботи цієї клавіатури просто космос, дуже приємно слухати коли печатаєш що-небудь.
    Дизайн дуже строгий, ніяких цяцянок - тупо чорний гарний колір.
    Вага - вона важка як для типової мембранки, спершу аж здивувався що клава може стільки важити. Але це не є погано, значить каркас зроблений добре.
    Ніжки які запобігають ковзанню зроблені так що навіть якщо ти розкрив їх аби підняти висоту клавіатури над столом то там також є гума і клава стоїть як вкопана.
    Підсвітка дуже м'яка, але декому може бракувати яскравості. Але є нюанс - допоки я зпромігся налаштувати звичайний білий колір підсвітки то пройшло мабуть годину чи трохи більше, не дуже зручно все це налаштовувати і не завжди з першого разу зрозуміло. Але розібрався тож новомодна веселочка відійшла в минуле.
    Софт не ставив, начебто все працює і нарікань немає.
    Добре що встиг купити, бо зараз як я бачу - клавіатури в продажу немає.

  • Валерій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Тип механічних перемикачів: Kailh Optical Black. Розкладка: Англійська / Російська / Українська

    Файна клавіатура, звик дуже швидко. В цілому рекомендую, звук тайпінгу приємний, тактильні відчуття при цьому також

    Єдиний мінус, це необхідність інсталювати софт — без цього не працює підсвітка. На минулій клавіатурі навіть без софта можна було робити макроси, змінювати підсвітку та режими за допомогою гарячих клавіш. Тут це не настільки продумано, а софт інтуїтивно незрозумілий

    Ще не знайшов як вимкнути режим хвилі або переливання. Менше швидкість зробити можна, а вимкнути як? Хочу статичну RGB підсвітку. Але статичною можна зробити тільки підсвітку одного кольору

    Переваги:
    Тяжка, металева, майже безшумна
    Недоліки:
    Напис Hator в правому кутку та знизу (люблю лаконічний дизайн). Додаткові ковпачки мають тільки англійські літери. Також вони більше ніж оригінальні, дуже виділяються на фоні інших. Софт незрозумілий
Читати всі відгуки →

Відеоогляд
Игровая Клавиатура Hator Rockfall EVO kailh optical black

Відео розпакування від покупця