Найпершим у році медом, який бджілки-трудівниці збирають навесні з квітучих чагарників і дерев, є травневий мед. У ньому присутня дивовижний ароматний букет смаків з плодових дерев (абрикос, вишня, яблуня та інші), кущів (смородина, шипшина), а також інших цінних рослин, що цвітуть у травні. Забарвлення травневого меду варіюється від золотисто-сонячної до коричнюватої - це повністю залежить від того, з яких саме рослин бджілки зібрали солодкий нектар.
У травневому (майському) меді часто присутня акація, цвітіння якої припадає на початок червня. Також у ньому може бути ріпак, якщо він квітне у травні - в обох випадках колір такого майського меду буде дуже світлим.
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!