Найпершим у році медом, який бджілки-трудівниці збирають навесні з квітучих чагарників і дерев, є травневий мед. У ньому присутня дивовижний ароматний букет смаків з плодових дерев (абрикос, вишня, яблуня та інші), кущів (смородина, шипшина), а також інших цінних рослин, що цвітуть у травні. Забарвлення травневого меду варіюється від золотисто-сонячної до коричнюватої - це повністю залежить від того, з яких саме рослин бджілки зібрали солодкий нектар.
У травневому меді зазвичай присутній акація, цвітіння якої припадає на початок червня, також у ньому може бути присутнім ріпак, що цвіте у квітні-травні. В обох випадках колір такого майського меду буде дуже світлим.
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!