Найпершим у році медом, який бджілки-трудівниці збирають навесні з квітучих чагарників і дерев, є травневий мед. У ньому присутня дивовижний ароматний букет смаків з плодових дерев (абрикос, вишня, яблуня та інші), кущів (смородина, шипшина), а також інших цінних рослин, що цвітуть у травні. Забарвлення травневого меду варіюється від золотисто-сонячної до коричнюватої - це повністю залежить від того, з яких саме рослин бджілки зібрали солодкий нектар. Майський (тревневий) мед буває і дуже світлим, особливо якщо в його складі присутня акація чи ріпак.
У травневому меді часто присутня акація, цвітіння якої припадає на початок червня.
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!