






Комплект для фільтрації ставка SunSun CPF-15000 ECO UV 18 W до 30 000 л
Немає в наявності
15 648₴
Опис
SunSun CPF-15000 - напірний фільтр із вбудованим ультрафіолетовим стерилізатором потужністю 18 Вт для очищення води у ставку. Завдяки наповнювачам забезпечується якісна фільтрація садової ставка або іншої декоративної водойми. Робить воду чистою завдяки ефективному механічному та біологічному очищенню води у ставку об'ємом до 30 000 літрів (з рибою до 15 000 л).
Корпус фільтра виготовлений з високоякісного ударостійкого та стійкого до перепадів температури пластику. Фільтр легко встановлюється, тихий у роботі та простий в обслуговуванні. Спеціально підібрані фільтраційні матеріали забезпечують якісну та надійну фільтрацію вашого ставка.
Губки рівномірно просочуються водою і затримують великі та середні частки бруду. Після нетривалого початкового етапу в спеціальному пористому пінному матеріалі поселяються бактерії, що очищають, які забезпечують інтенсивне біологічне очищення води в ставку від шкідливих речовин.
У комплекті : 3 крупнопористі губки, 4 дрібнопористі та біошари.
Фільтр оснащений зручними та надійними пластмасовими засувками. У комплекті є штуцери, затискачі та гумки. Завдяки сучасній будові зміст і догляд цього фільтра не придасть особливого зусилля - фільтр має вказівник засміченість та систему самоочищення.
Переваги:
- Біологічні та механічні фільтруючі матеріали для більш ефективного очищення ставка.
- Ультрафіолетова лампа забезпечує ефективну боротьбу з цвітінням води та різними патогенними мікроорганізмами у ставковій воді.
- Індикатор забруднення.
- Запатентована технологія очищення без розбирання фільтра, що робить чищення та обслуговування фільтра простіше.
Характеристики фільтра:
- об'єм ставка без риби: 30 000 л;
- об'єм ставка з рибою: 15000 л;
- потужність лампи: 18 Вт;
- рекомендована потужність насоса: 5500 – 10000 л/год;
- довжина кабелю: 5 м;
- об'єм фільтра: 38 л.
Характеристики насосу:
- продуктивність: 10 000 л/годину;
- споживана потужність: 80 Вт;
- підйом води: 6 м;
- штуцер для підключення шланга: 25/32/38/50 мм;
- довжина кабелю: 5 м.

Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!