День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Спрей-знищувач Nature's Miracle «Set-In Stain Destroyer. Oxy Formula »для видалення плям і запахів від собак, з формулою активного кисню 709 мл - зображення 1

Спрей-знищувач Nature's Miracle «Set-In Stain Destroyer. Oxy Formula »для видалення плям і запахів від собак, з формулою активного кисню 709 мл

Код:  317004463

Є в наявності

893

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплата на рахунок продавця, Передплата на картку продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Універсальний устранитель плям і запахів Nature's Miracle ефективно видаляє всі органічні забруднення, залишаючи легкий аромат чистоти.
Засіб можна використовувати на килимах, твердих поверхнях, тканинах, на переноска і спальних місцях тварини. Біо-ензимна формула вступає у взаємодію з органічними забрудненнями і повністю видаляє плями і запахи, на відміну від інших засобів, які можуть тільки маскувати їх. Для досягнення найкращих результатів, засобу потрібно висохнути природним шляхом, тому що потрібно проникнути на всю глибину забруднення, включаючи підкладку килима і оббивку м'яких меблів.
Перед використанням протестуйте поверхню на цветоустойчивость на непомітній ділянці. Обробіть місце, почекайте 5 хвилин і витріть поверхню тканиною. Якщо область змінила колір, не застосовуйте засіб на цій поверхні. Завжди використовуйте устранитель у вихідній концентрації.
Рекомендується спочатку використовувати устранитель, тому що інші засоби можуть не впоратися і хімічно закріпити плями, після чого їх буде неможливо видалити.
застосування
- Витріть забруднення і обробіть поверхню засобом.
- Зачекайте 5 хвилин і насухо промокніть тканиною. Дозвольте обробленої області повністю висохнути, перш ніж очікувати повного виведення запаху.
- Не дозволяється виконувати тварин до обробленої області до її повного висихання.
Для важко виводяться плям використовуйте щітку з жорсткою щетиною. Якщо пляма віддалилося не повністю, нанесіть засіб заново, зачекайте протягом години і витріть залишки.
Для виведення стійких запахів з килимів (наприклад, сечі) просочіть весь виділяє запах матеріал. Це означає, що може знадобитися обробити також підкладку і підлогу під килимом. Нанесіть засіб заново, зачекайте протягом години і витріть залишки.
Для використання при пранні: перед пранням просочіть забруднену область засобом у вихідній концентрації. Потім, виперіть, як звичайно.
склад
Вода, ізопропіловий спирт, поверхнево-активні речовини, аромат цитруса, консервант, суміш ензимів, нейтралізатор запаху.

Характеристики

Тип засобу
Тип тварини
Об'єм
Країна реєстрації бренду
  • США
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 1 відгук
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Анна П***
    Відгук від покупця. Продавець: lick&bark

    Класний засіб, нічого кращого поки не знаходила. Пісня нього такий приємний запах залишається, що я б хотіла миючий засіб для підлоги з таким же ароматом