Картка Rozetka
Садж блюдо для підігріву шашлику 36см - зображення 2
Садж блюдо для підігріву шашлику 36см - зображення 1
Садж блюдо для підігріву шашлику 36см - зображення 2
Садж блюдо для підігріву шашлику 36см - зображення 1
Вид

Садж блюдо для підігріву шашлику 36см

Код:  319122268

Є в наявності

930

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 155  x 6
Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Передплата на картку продавця, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Садж служить для гарної подачі та підігріву страв з мангалу.

На верхню страву викладаєте Ваш шашлик, а на нижню тарілку вугілля, свічку або сухе пальне.

Це не дасть охолонути вашій страві. Тарілки виготовлені із нержавіючої сталі.

Діаметр страви: 36см.

Комплектація: кований каркас, тарілка для вугілля,страша для шашлику, кришка

Характеристики

Вид
Матеріал посуду

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 3 відгуки
  • 5 зiрок
    3 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Гліб
    Відгук від покупця. Продавець: Fabrika

    Продавець все дуже шивдко відправив. Усе так як зазначено на сторінці товару. Якість добра.

    Переваги:
    Усе як зазанчено в описі товару.
    Недоліки:
    Відсутні.
  • Катерина Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Fabrika

    Дуже класна річ!!! Задоволена на сто відсотків!!!

  • Тетяна Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Fabrika

    Дуже класна річ.Брала куму на подарунок.Він залишився дуже задоволений.Якщо раніше на наших поседеньках шашлик через певний час ставав холодним і тому не таким привабливим, то тепер з таким блюдом він кілька годин(поки тліють вуглі) як щойно з мангалу.Раджу всім.
    Дуже зручно.

    Переваги:
    Описано вище
    Недоліки:
    Не знайшла