








Сабвуфер REL T7x Black
Немає в наявності
78 341₴
Опис
REL T7x - це сабвуфер середня рівня, Який представляет Наступний схожінку у розвитку Серії сабвуферів T від компанії REL. Модель получила Оновлений підсилювач, корпус и віпромінювач. Сабвуфер T7x (від 30 Гц) забезпечен 8-дюймовим активним віпромінювачем на ліцьовій панелі и Пасивні спрямованостей в підлогу (10 дюймів).
Динамік у сабвуфера Виконання за технологією FibreAlloy и підвісамі зі збільшенім ходом. Щоб сабвуфер відчував себе впевнена на будь-Якій гучності и в будь-якому пріміщенні, Інженери передбача Підстави зі Сталі. Корпус получил п'ятішарове покриття.
Окрему Рамус в компании звернули на фільтри, Які налаштувалі для більш «чистого, детального и Прозоров звуку». Такі ж фільтри задіяні в S-Серії.
Що стосується Посилення, то сабвуфер T7x получил фірмовий модуль A / B-класу. Его Потужність склалось 200 Вт.
Если Говорити про комутації, то сабвуфер забезпечення роз'ємамі Neutrik Speakon, нізькорівневімі входами и LFE.
Характеристики
- Потужність
- Вид
- Живлення
- Матеріал
- Дерево
- Габарити
- 320х356х363
- Кількість смуг
- 1 шт
- Колір
- Black
- Частотний діапазон
- 30-120
- Гарантія
- 12 місяців

Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!