- олександр р***Відгук від покупця. Продавець: zakupu. Розмір корпусу: 42. Колір ремінця: Black
Не відповідає своїм характеристикам. Дуже швидко сідає,, погане зарядне.
- Недоліки:
- Погано тримає батарея. І зарядка від,єднується при легкому дотику.
- Олена Ч***Відгук від покупця. Продавець: Good&Fest. Колір корпусу: Black. Колір ремінця: Black
Продавець не дотримується своїх обов'язків, надати гарантійний лист проігнорували, але обіцяли вислати по вайберу.
- Переваги:
- Часи гарні, дуже стильні, але не видно, що написано в повідомленнях, шрифт повідомлень розпливчастий, після кожної зарядки часи потрібно перезавантажувати, пройшло півроку, часи перестали заряджатися, з продавцем зв'язку немає,гарантійний талон при покупці не надали
- Игорь Н***Відгук від покупця. Продавець: Легенда
проблему с часами решили, но покупать я бы не советовал
- Игорь Н***Відгук від покупця. Продавець: Легенда
покупал у продавца "Легенда". Продавец абсолютно беспардонный, после первого отказа экрана-циферблата,который случился меньше чем через неделю, отказался возвращать деньги, через сервис запустил, но после второго отказа, случившегося через полторы недели после 1го ремонта, предложил самостоятельно ремонтировать и отказался возвращать деньги, сославшись на то, что прошло больше 2х недель. На месте Розетки я бы не стал иметь дело с таким продавцом, если не хотите вместе с ними стать мошенниками.
- Переваги:
- отсутствоют
- Недоліки:
- не держат зарядку, программа сырая,
- Продавець Легенда
Доброго дня , звісно , що ситуація неприємна , але ви повернули товар у царапинах , не в повній комплектації та таке враження ,що після утоплення у воді .
Тому звичайно у повернені коштів вам було відмовлено .
Було проведено діагностику товару, в спровному стані вам його повернули назад. - Игорь Н***
и чего же не хватало в комплектации и где делись царапины?
- Наталія Ч***Продавець: Good&Fest. Колір корпусу: Black. Колір ремінця: Black
Проблему вирішено
Часи дуже красиві! Єкран як в дорогих моделях дуже яскравий та насичений з глибоким чорним кольором. Тиск та пульс у повітря не міряє , тільки коли на руці, а це хороший показник, для такої ціни навіть дивно. Все працює добре. На руці дуже красиво. В інстаграмі коштує дорожче.
- Переваги:
- Єкран. Показники не з повітря. Красиві.
- Недоліки:
- Коли хтось телефонує все показує але відхилити дзвінок не можна нажаль. А так за цю ціну нема
