Розвиток технологій відображається на кожній галузі й речі, саме тому смарт-годинники поступово стають крутішими і актуальнішими, ніж класичні швейцарські механізми. На сьогодні такі вироби стають трендом і є великими конкурентами всім годинниковим фірмам. Їхня особливість і головна відмінність від класичних моделей у тому, що в них вмонтований комп'ютер із розширеним функціоналом. Вони мають не тільки традиційний циферблат і відображення дати, але й безліч інших примочок і доповнень.

Характеристики та функції смарт-годинників

Сучасні вироби наділені водонепроникними можливостями. Навіть попри те, що всередині невеликого девайса є потужний комп'ютер, з ними нічого не трапиться. Є також спеціальні моделі для занурення на велику глибину. Залежно від призначення й цілей використання вони класифікуються за ціновою категорією і функціоналом.

Загалом всі прилади поділяються на два типи:

  • Для Android;
  • Для iOS.

Цим же критерієм відображається, з яким із ґаджетів пристрій може сполучатися. Завдяки такому аспекту розумні годинники дають змогу приймати дзвінки, відповідати на повідомлення, переглядати електронну пошту й навіть слухати музику. У них дійсно великий функціонал і за це все потрібно дякувати технології.

Кожна фірма виробник смартфонів намагається випустити до продукції ще й годинник, щоб покупці могли придбати відразу комплект ґаджетів і не морочитися з підбором моделей від інших компаній.

Функції ґаджета також поповнюються можливістю переглядати погоду, новини. Можна встановлювати будильник, а найголовніше й улюблене багатьма — це фітнес-трекер. Це доповнення дає змогу правильно і своєчасно займатися спортом, стежити за всіма активностями і проводити час із користю для здоров'я. Також із появою розумного будинку в годинники додають пульт керування, який поширюється й на автомобілі.

різновиди пристроїв

Насамперед всі прилади поділяються за гендерною ознакою — жіночі, чоловічі, дитячі, унісекс. Вони мають відповідний дизайн, колірну гамму й можливості. Наприклад, у дитячих моделях годинник сполучається не з одним телефоном, а з двома, щоб батьки відстежували пересування дитини.

Також їх можна розділити на дві основні категорії — з аналоговим інтерфейсом і цифровим. У першому варіанті зовнішній вигляд такий самий, як і в класичних годинниках. Пристрій має циферблат і стрілки. У них досить багато додаткових можливостей і функцій. Що ж стосується цифрового, то в нього вбудований електронний екран, що створює картинку з пікселів.

У кожному пристрої є різні функції й основні з них представлені нижче:

  • Смарт-годинник з GPS. Можливість набагато спрощує пошуки потрібного місця.
  • Смарт-годинник із крокоміром. Зручна річ для спортсменів і людей, які ведуть активний спосіб життя. Разом із кількістю кроків людина ще отримує дані про тиск і серцевий ритм.
  • З плеєром. Дає змогу слухати музику й перемикати треки без діставання телефона.
  • З камерою. Така можливість популярна на дитячих годинниках, щоб батьки бачили місцевість, де перебуває дитина.
  • З Bluetooth. Спрощує передавання даних і робить процес спілкування швидким.
  • Смарт-годинник із вбудованим мікрофоном. Зручне доповнення в сучасних ґаджетах, що дає змогу спілкуватися по телефону і навіть не діставати його.

Поради щодо вибору

Щоб знати, який смарт-годинник вибрати, покупцеві варто визначитися і зрозуміти, навіщо ж він потрібен. Цей прилад – прекрасна можливість бути в тренді, але якщо використання закінчується лише на перегляданні часу, то сенс такого апарата. Багато годинників мають високу вартість, що відповідає заявленому великому функціоналу. Якщо не використовувати прилад на максимум, то простіше вибрати класичний варіант годинника.

Якщо ж виріб для покупця не просто іграшка, а серйозна покупка, то варто продумати кілька нюансів. Насамперед рекомендується оглянути зовнішні дані й матеріали виготовлення. Це той випадок, коли варто оцінювати дизайн і зручність пристрою. Він має підходити до щоденного стилю в одязі і відповідати статусу. Після чого можна переходити до підбору за технічними характеристиками й можливостям.

Останній критерій стосується зовнішнього вигляду. Виробники для виробів придумують не тільки різні функції, але й дизайни. Циферблат або екран на смарт-годинниках легко видозмінити з ділового стилю на спортивний або молодіжний, і навпаки. Такий ефект досягається завдяки ремінцям. Плюс до всього вони не довговічні, й за рік-два їхній зовнішній вигляд зіпсується, й потрібно буде його змінювати. Тому варто підбирати відразу таку модель годинника, щоб на ній були знімні й змінні ремінці. 

Показати ще 60 товарів