Передзамовляйте з вигодою до 10000₴ смартфони Samsung Galaxy Fold8 Ultra та Galaxy Fold8, з вигодою до 5000₴ Galaxy Flip8, беріть участь у розіграші трьох новинок - смарт годинників Samsung Galaxy Watch9
Маска зволожуюча для волосся Tink Грейпфрут-Кераміди 250 мл - зображення 2
Маска зволожуюча для волосся Tink Грейпфрут-Кераміди 250 мл - зображення 1
Маска зволожуюча для волосся Tink Грейпфрут-Кераміди 250 мл - зображення 2
Маска зволожуюча для волосся Tink Грейпфрут-Кераміди 250 мл - зображення 1
1/2

Маска зволожуюча для волосся Tink Грейпфрут-Кераміди 250 мл

Код :  323923678

Є в наявності

158

149

  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Visa, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Оплата на рахунок продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Зволожуюча маска для всіх типів волосся надає йому м'якість і шовковистість.

- Ефірна олія грейпфрута містить фруктові кислоти, завдяки яким він діє м'яко, відлущує і очищає. Він закриває кутикулу, так що пасма набувають блиск і захист від пошкоджень. Антибактеріальні властивості роблять грейпфрут ефективним засобом запобігання лупи і прискорюють загоєння дрібних ран. Це також зменшує жирність волосся.
- Кераміди заповнюють порожнечі всередині кожного волоска по всій довжині, діючи подібно будівельного матеріалу. Наявні в складі активні компоненти нормалізують гідроліпідний баланс шкіри голови, стимулюють синтез кератину, насичують корисними речовинами. В результаті пасма сяють, стають міцними і шовковистим, а пористість помітно зменшується.
При регулярному застосуванні маски волосся стає міцним і набуває природного блиску. Маска не містить шкідливих компонентів, таких як парабени, SLES і SLS.

Характеристики

Об'єм
Домішки
  • Фруктові олії
Країна-виробник
Країна реєстрації бренда
  • Україна

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 4 відгуки
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Таня М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 250 мл

    Використовую і бальзам , і маску.
    Приємно пахне , консистенція нормальна.
    Волосся має гарний вигляд, стало більш слухняним. З'явився блиск

  • Мария С***
    Продавець: Rozetka. Об'єм: 250 мл

    хорошая маска, и аромат приятный и волосы после нее мягкие, легко расчесываются и имеют приятный здоровый блеск

  • Оля
    Продавець: Rozetka. Об'єм: 250 мл

    Делала здесь заказ не так давно на эту маску, в принципе покупкой осталась довольна. Оформила заказ и через несколько дней уже получила его на новой почте. Довольно оперативно доставили.

Читати всі відгуки →