- Олександр Л***Відгук від покупця. Продавець: YP_MAT
Запах не выносимый,спустя сутки вынес его в гараж,уже почти неделю лежит в гараже,запах пока не выветрился. Надеюсь что пройдет,ну что полностью уже не уверен
- Переваги:
- Пока нет их
- Недоліки:
- Запах резины очень сильный,имейте ввиду это
- Олена К***Відгук від покупця. Продавець: YP_MAT
Гарний
- Недоліки:
- Різкий запах гуми, який через деякий час вивітрюється
- Продавець YP_MAT
Добрий день! Дякуємо, що знайшли час поділитися відгуком про наші килимки. Щиро раді, що Ви задоволені якістю продукції. Бажаємо приємного використання
- Ольга Л***Відгук від покупця. Продавець: YP_MAT
Гарний килимок, шкода, що немає ще трохи більшого!)
- Продавець YP_MAT
Добрий день!
Дякуємо, що знайшли час поділитися відгуком про продукцію ТМ Artimat. Щиро раді, що Ви задоволені якістю продукції бренду, обов'язково звернемо увагу на ваше побажання стосовно варіативності розмірів килимка.
Бажаємо приємного використання!
- Ірина К***Відгук від покупця. Продавець: YP_MAT
Дд. Якісний та гарний килим. Запах гуми дійсно був сильний, але після 3 днів на балконі - став незначним і після вологого прибирання не відчувається зовсім. Фото товару заяскраві, килим в синьо-сірих тонах більш темний - як перевага - бруд непомітний.
- Переваги:
- Якість виробу, розмір, колір та малюнок, можливість вирізати потрібну форму
- Недоліки:
- Запах гуми, що проходить з часом; фото товару більш світліші та насичені по кольору ніж килим насправді
- Продавець YP_MAT
Добрий день! Дякуємо, що знайшли час поділитися відгуком про продукцію ТМ Artimat. Щиро раді, що Ви задоволені якістю продукції бренду. Бажаємо приємного використання!
- ЛюдмилаВідгук від покупця. Продавець: YP_MAT
Чудовий придверний килимок. Можна вирізати під свою прихожу. Подобається, що не залишається бруд і плями, а також нормально поглинає вологу. Спочатку є трішки запах резини (так як дно прорезинене), але з часом вивітрюється.
- Переваги:
- Легко прибирати, не залишаються сліди плям та бруду.
- Продавець YP_MAT
Добрий день! Дякуємо, що знайшли час поділитися відгуком про продукцію ТМ Artimat. Щиро раді, що Ви задоволені якістю продукції бренду. Бажаємо приємного використання!
- Ірина К***Відгук від покупця. Продавець: YP_MAT
Замовляла даний килимок, продавець відповів на мої запитання, швидко відправили.Так, як наперед читала відгуки про даний товар-тому була готова до можливих відхилень в кольорах.Загалом, на даний момент покупкою задоволена, на всяк випадок додаю фото свого придбаного килимка, раптом комусь стане в нагоді
- Переваги:
- Великий розмір, не ковзає по плитці
- Недоліки:
- На даний момент важко сказати
- Продавець YP_MAT
Добрий день! Дякуємо, що знайшли час поділитися відгуком про продукцію ТМ Artimat. Щиро раді, що Ви задоволені якістю продукції бренду. Бажаємо приємного використання!
- Євгеній В***Відгук від покупця. Продавець: YP_MAT
Гарний килимок, відповідає опису, по якості теж все чудово
- Переваги:
- Прорезинений не ковзає
- Продавець YP_MAT
Добрий день! Дякуємо, що знайшли час поділитися відгуком про продукцію ТМ Artimat. Щиро раді, що Ви задоволені якістю продукції бренду. Бажаємо приємного використання!
- Яна И***Відгук від покупця. Продавець: YP_MAT
Замовляла килимок. Шукала в сірих кольорах. Читаючи коментарі, зрозуміла, що це той самий варіант, який мені треба. Колір дійсно не співпадає з фото, але саме такий мені треба. На фото більш яскравий колір, в живу сіро-чорний. Трохи є запаху гуми, але не критично. Тому замовленням я задоволена.
- Переваги:
- Розмір
- Продавець YP_MAT
Добрий день! Дякуємо, що знайшли час поділитися відгуком про продукцію ТМ Artimat. Щиро раді, що Ви задоволені якістю продукції бренду. Бажаємо приємного використання!
- Анастасія Н***Відгук від покупця. Продавець: YP_MAT
Килимок прикольний, гарно, що можна обрізати на свій смак та під потреби.
- Переваги:
- Чудова ідея
- Недоліки:
- Не такий колір та малюнок. Він не синій, а більш чорно-сірий. Смердить гумою і ще якоюсь хімічною фігнею
- Оксана Б***Відгук від покупця. Продавець: YP_MAT
Коврик чудовий, єдине, що колір не співпадає з реальністю, бо на фото більш синіший відтінок , а реально соти більш темно зелені
