- ДмитроВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: White
Через ~півроку користування навушники перестали заряджатись (індикація при підключенні зарядки не світилась), спробував всі варіанти з troubleshooting на офіційному сайті, нічого не допомогло, тому здав їх на ремонт у пункті видачі Розетки. Через ~3 тижні мені повідомили, що було проведено діагностику і з навушниками все добре. Я отримав навушники назад, під час отримання перевірив чи вона заряджаються, підключив через павербенк - індикація світилась. Після цього навушниками користувався (не регулярно), вони працювали, але коли вони мені просигналізували про те що їх потрібно зарядити (заряд був 10%) - підключив зарядку і знову те саме, не заряджаються, індикації нема... Потім вирішив розрядити їх в 0 (бо припустив, що поки вони потрапили до СЦ протягом 2 тижнів, скоріш за все вони були розряджені вже повністю) і дійсно, коли вони розріджені в 0 - індикація при зардяці починає світитись, але не зрозуміло чи вони заряджаються, після кількох годин зарядки, в додатку показує Batter low (що виходить навіть менше 10%), інколи вони взагалі не вмикаються, та і взагалі, при підключенні кабелю - індикація в'яло підморгує щоразу по-різному, інколи чітко блимає 2 рази (на сайті Bose в документації говориться що це сигналізує про початок зарядки, але вона не відбувається, цікаво що коли вони раніше нормально заряджались - індикація двічі ніколи не підморгувала). В інтернеті можна знайти багато схожих коментарів, виходить досить проблемна модель якась. Не знаю що тепер робити, якщо віднесу знову в ремонт, скоріш за все мені їх повернуть з заключенням, що з ними все нормально :D Не знаю як і чим їх заряджають в СЦ, але просто так на зарядку (тривалістю майже у місяць) щоразу їх відправляти туди не хочеться. Виглядає так що діагностику яку провели в СЦ була не дуже якісною, тому що очевидно, що модель несправна (можу припустити що щось з BMS контролером або самою батареєю).
- Переваги:
- Легкі, м'які, зручно сидять
- Недоліки:
- Купа проблем з ПЗ (постійно злітали налаштування), через півроку перестали заряджатись, також проблеми з шумозаглушенням (з часом воно стало працювати з якимось дисбалансом, одне вухо нормально, інше пропускає)
- МаксимВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black
Навушники топ, дуже приємні на дотик амбушюри, чудовий звук, чудові баси навіть на безкоштовному спотіфай з бездротовим підключенням. Нойз кенсел працює відмінно. Різниця з вухами в 4 раза дешевше (а це доволі дорогі вуха) дуже разюча. Про пищалки з алі за 200 грн напевно і казати немає чого.
Якщо можете собі дозволити навушники такої цінової категорії, то не сумнівайтеся, як сумнівався я, вони дорогі не просто так. Не обов'язково, звичайно, брати саме ці, але це, на мою думку, - чудовий екземпляр. Якщо вас хтось намагатиметься переконати, що вуха за пару тисяч такі ж самі - не зважайте :)
Всім вдалих покупок- Переваги:
- Легкі, приємні на дотик, не тиснуть голову, чудовий звук
- Игорь С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black
Это наверное лучшие BT наушники с ANC из всего что я пробовал (у меня были также Sony MX4) Качество музыки отличное - ANC отрабатывает как нужно - комфортно сидят на голове + легко подключать к нескольким устройствам и переключать.
- Переваги:
- Почти идеальный ANC, хорошо работает с несколькими устройствами.
- Євгеній
Здравствуйте.
А можете вкратце сравнить QC45 & XM4?
- Шматок А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: White
Качество сборки класс, звук - отлично, шумоподавление- неожиданно прикольная штука
- Переваги:
- Звук супер, до этого были shure srh350, тут звук почётче, нойзкенселин - что-то фантастическое! Особенно интересно что меняется слышимость собственного голоса в разных режимах
- Недоліки:
- Пока нет
- ЮрійПродавець: Rozetka. Колір: White
хороший звук, сидять просто супер
ДУЖЕ велика затримка при роботі на windows- Переваги:
- хороший звук, сидять просто супер
- Недоліки:
- ДУЖЕ велика затримка при роботі на windows
- Кушнір С***
Можливо у Вас просто адаптер за 3$?
- Володимир К***Продавець: Rozetka. Колір: Black
Не рекомендую.
- Переваги:
- Непоганий звук
- Недоліки:
- Погана підтримка Linux ОС (неможливо використовувати як гарнітуру). Амбюшури - погані (тріскають)
