- Тетяна Ф***Відгук від покупця. Продавець: O-trade. Колір: Світло-сірий
Матеріал стільця розійшовся по швах після того як дитина два рази посиділа на ньому
- Переваги:
- Хороша якість каркаса стільця
- Недоліки:
- Матеріал стільця розійшовся по швах після того як дитина два рази посиділа на ньому
- Продавець O-trade
Добрий день! Ваше звернення передано до відділу сервісу.
- ВіталійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Світло-сірий
Загалом враження непогане, збірка двох стільців забрала годину, якість деревини, точніше її обробка викликає запитання, всіх гвинтиків і гайок вистачило, навіть декілька зайвих що +, загалом якість на 4, подивимось як вони будуть слугувати.
- Переваги:
- Помірна ціна, хоча якість не найвищому рівні.
- Недоліки:
- Деревина погано оброблена, лише проста пропитка.
- Представник постачальника
Дякуємо, що обрали нашу продукцію.
- Євген Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Темно-сірий
Купил два стула собираю их уже больше трёх часов никак не получается, как крипления не крутил не переставлял ничего не получается собрать и так с двумя стульчиками, я их так и не смог собрать, качество ткани не очень ожидал лучшего, и что теперь делать?
- Недоліки:
- Не правильные крепления со стулом, ткань не очень хорошего качества
- Антон К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Коричневий
товар приїхав без необхідних деталей, якість обробки деревини - жахлива, не раджу ані цього виробника, ані цю модель. Розетка могла би банально перевіряти комплектацію перед тим, як відправляти покупцю. Дуже розчарований як сервісом Розетки, так і самим стільцем.
- Переваги:
- не зрозумілі
- Недоліки:
- порушена комплектація виробником
- олена
у підтримку звертались ? посилання
- Антон К***
так, відповідь була - Розетка за це не відповідає, щоб повернути товар треба його самостійно принести та повернути. Товар перед відправкою не перевірявся, бо ж навіщо псувати заводське пакування яке складається з неспіврозмірної коробки 70% якої - повітря, та скотчу який ледве тримає стики.
- Артем Ч***Продавець: Rozetka. Колір: Темно-сірий
Щодо підтримки, то все-таки дочекався дзвінка. Був приємно здивований. Менеджер Катерина( за що їй велике дякую) все докладно пояснила і запропонувала зробити обмін на інші стільчики з більш якісного матеріалу. На що я і погодився.
Тому підтримка є і доволі хороша.- Переваги:
- підтрика
- Недоліки:
- Незамовляйте із відтінком "Dark Gray" - всі інші відтінки роблять з нормальною якістю
- Представник постачальника
Дякуємо, що обрали GT Racer!
- Артем Ч***Продавець: Rozetka. Колір: Темно-сірий
1. Замовили 4 стільця - при перегляді в одному із стільців не прислали ніжок, добре що передивились на пункті видачі.
2. При зібранні стільця комлектуючі не підходять один до одного, приходилось ще йти в магазин будівельних матеріалів щоб докупити гаєчок, болтиків щоб зібрати стілець
3. після експлуатації 2-ух місяців почали з'являтися дірки по швам стільця
4. подзвонили в підтрику, там сказали очікувати на дзвінок від менжера який мігби врегулювати питання. Уже очікуєм два тижні дзвінок
Тому не рекомендую витрачати такі гроші, на такі стільці, ціна-якість взагалі не виправдовується, виробник не несе відповідальність за свій товар.- Переваги:
- Ніяких
- Недоліки:
- якість товара, підтримка
- Артем Ч***
Щодо підтримки, то все-таки дочекався дзвінка. Був приємно здивований. Менеджер Катерина( за що їй велике дякую) все докладно пояснила і запропонувала зробити обмін на інші стільчики з більш якісного матеріалу. На що я і погодився.
Тому підтримка є і доволі хороша.
