Картка Rozetka

Відгуки покупців про Стілець GT Racer X-D28 Plus Fabric Dark Gray

Код:  330944176
Оцінка користувачів 2.25/5
на основі 6 відгуків
  • 5 зiрок
    0 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    2 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар продавця O-trade
  • Тетяна Ф***
    Відгук від покупця. Продавець: O-trade. Колір: Світло-сірий

    Матеріал стільця розійшовся по швах після того як дитина два рази посиділа на ньому

    Переваги:
    Хороша якість каркаса стільця
    Недоліки:
    Матеріал стільця розійшовся по швах після того як дитина два рази посиділа на ньому
    • Продавець  O-trade

      Добрий день! Ваше звернення передано до відділу сервісу.

  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Віталій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Світло-сірий

    Загалом враження непогане, збірка двох стільців забрала годину, якість деревини, точніше її обробка викликає запитання, всіх гвинтиків і гайок вистачило, навіть декілька зайвих що +, загалом якість на 4, подивимось як вони будуть слугувати.

    Переваги:
    Помірна ціна, хоча якість не найвищому рівні.
    Недоліки:
    Деревина погано оброблена, лише проста пропитка.
    • Представник постачальника

      Дякуємо, що обрали нашу продукцію.

  • Євген Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Темно-сірий

    Купил два стула собираю их уже больше трёх часов никак не получается, как крипления не крутил не переставлял ничего не получается собрать и так с двумя стульчиками, я их так и не смог собрать, качество ткани не очень ожидал лучшего, и что теперь делать?

    Недоліки:
    Не правильные крепления со стулом, ткань не очень хорошего качества
  • Антон К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Коричневий

    товар приїхав без необхідних деталей, якість обробки деревини - жахлива, не раджу ані цього виробника, ані цю модель. Розетка могла би банально перевіряти комплектацію перед тим, як відправляти покупцю. Дуже розчарований як сервісом Розетки, так і самим стільцем.

    Переваги:
    не зрозумілі
    Недоліки:
    порушена комплектація виробником
    • олена

      у підтримку звертались ? посилання

    • Антон К***

      так, відповідь була - Розетка за це не відповідає, щоб повернути товар треба його самостійно принести та повернути. Товар перед відправкою не перевірявся, бо ж навіщо псувати заводське пакування яке складається з неспіврозмірної коробки 70% якої - повітря, та скотчу який ледве тримає стики.

  • Артем Ч***
    Продавець: Rozetka. Колір: Темно-сірий

    Щодо підтримки, то все-таки дочекався дзвінка. Був приємно здивований. Менеджер Катерина( за що їй велике дякую) все докладно пояснила і запропонувала зробити обмін на інші стільчики з більш якісного матеріалу. На що я і погодився.

    Тому підтримка є і доволі хороша.

    Переваги:
    підтрика
    Недоліки:
    Незамовляйте із відтінком "Dark Gray" - всі інші відтінки роблять з нормальною якістю
    • Представник постачальника

      Дякуємо, що обрали GT Racer!

  • Артем Ч***
    Продавець: Rozetka. Колір: Темно-сірий

    1. Замовили 4 стільця - при перегляді в одному із стільців не прислали ніжок, добре що передивились на пункті видачі.

    2. При зібранні стільця комлектуючі не підходять один до одного, приходилось ще йти в магазин будівельних матеріалів щоб докупити гаєчок, болтиків щоб зібрати стілець

    3. після експлуатації 2-ух місяців почали з'являтися дірки по швам стільця

    4. подзвонили в підтрику, там сказали очікувати на дзвінок від менжера який мігби врегулювати питання. Уже очікуєм два тижні дзвінок

    Тому не рекомендую витрачати такі гроші, на такі стільці, ціна-якість взагалі не виправдовується, виробник не несе відповідальність за свій товар.

    Переваги:
    Ніяких
    Недоліки:
    якість товара, підтримка
    • Артем Ч***

      Щодо підтримки, то все-таки дочекався дзвінка. Був приємно здивований. Менеджер Катерина( за що їй велике дякую) все докладно пояснила і запропонувала зробити обмін на інші стільчики з більш якісного матеріалу. На що я і погодився.

      Тому підтримка є і доволі хороша.